Jump to content
  • Kaydol

Multi sorunsalı.

Ferhatt
 Share

Önerilen Mesajlar

Yeni sürümde gözlüklü yakalıyor anında. 14 gun oldu speedy alalı ılk baslarda bazı sıkıntılar yasadım dc problemı vs ama olsun genel olarak memnunum insanız en nihayetinde :) multi için ko bot geçiş yapacaktım ki siz de çıkardınız dedim güzel ama giremiyorum. Sorun ne bilmiyorum. daha öncede sürümlerde çok sorun yaşadım. Millet 19 kullanırdı ben 17 ile devam ederdim her sürüm çalışmıyor. Pc 8 gb ram 2 gb ekran kartı olan 2,5 milyarlık bi pc. Oyunu onlarca defa sil yükle de yaptım. Bi yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdi yeniden almayı düşünüyorum ama ya çalışmazsa diye de bir endişe var içimde :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dostum öncelikle multi açabilmen için acc'nin birinde mutlaka pre olması gerekli,ve ikisnide b1 e sokamıyorsun birini b1 birini b2 sokmak zorundasın

Diğer ayarlara gelince 2 adet KO klasörün olması gerek biriyle giriş yaptıktan 5-6 dakika sonra görev yöneticisi işlemlerden Knightonline'ı ardından Steam'i kapamalısın sonra tekrar normal giriş yapıcaksın

Bu ayar V21 için geçerli daha v23 yüklemedim v23 kullanan arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olucaklardır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar benimde bir sorunum var burdan paylaşsam yardımcı olabilirsiniz diye ümit ederek yazıyorum

v23 te oyun acma hatası kod :10 yazıyor bununla ilgili bilgisi olan var mı - varsada yardımcı olabilir mi

görev yönetıcısınde 2 tane devılcrafty vardır cpu 00 olanı sonlandır 

2.carla oyuna gırdıkten 5 sanıye sonra dc yıyorsan o bendede var suan bı sıkıntı oldu galıba yarın cözerler

tarihinde DamaS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...