Jump to content
  • Kaydol

v23 problemi

mertcan58
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi bu son sürüm multi gelecek diye bir çok sorun da beraberinde geldi. Diğer sürümlerinde aynı anda hem koxptan hem normalde bağlanabilirken şimdi koxptan bağlanıyorum bi süre sonra normal girişi kitliyor bazı tbl'leri siliyor ve koxpsuz giremiyorum

QByb9A.png

böyle bir hata ile karşılaşıyorum.
Ve bu arada ise ben steam bilgilerimi girmek istemeden de koxp'a giriş yapamıyorum bunların bir çözümü var mıdır acaba ?

ek olaraktan 2 bilgisayardan da denedim bu olayı benimkinde bug hatası veriyor bazen girerken vs. fakat diğer bilgisayarda sadece 1 kere vermişti 30 40 deneme içinde bunun sebebi nedir ? nasıl çözebilirim ? yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ID Ve şifre konusunda V21 kullanabilirsin yeni sürüm gelene kadar Devilcraft'ın dediğine göre yenisinde olmayacak

V21'dede multi mevcut ben hala 21 kullanıyorum ama stabil olma durumu V23'e göre ne durumda bilmiyorum ama

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk önce yukarıdaki oyuna giriş problemini çözmek için Steam üzerinden Knight Online' a sağ tıklayıp Özellikler sekmesini açıp oradan Yerel Dosyalar sekmesine gelip ardından Oyunun Bütünlüğünü Doğrula' ya tıklarsanız oyunu tarayacaktır ve eksik ve ya hatalı dosyaları düzeltecektir.Böylelikle oyuna sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.Ayrıca bu sorunu tekrar yaşamak istemiyorsanız.Steam klasörüne girip oradan steamapps klasörünü açıp ardından common içinde bulunan Knight Online adlı client klasörünü kopyalayıp başka bir yere yapıştırırsanız ve bota kopya oyun üzerinden girerseniz asıl oyuna koxpsuz girerken hata yaşamazsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk önce yukarıdaki oyuna giriş problemini çözmek için Steam üzerinden Knight Online' a sağ tıklayıp Özellikler sekmesini açıp oradan Yerel Dosyalar sekmesine gelip ardından Oyunun Bütünlüğünü Doğrula' ya tıklarsanız oyunu tarayacaktır ve eksik ve ya hatalı dosyaları düzeltecektir.Böylelikle oyuna sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.Ayrıca bu sorunu tekrar yaşamak istemiyorsanız.Steam klasörüne girip oradan steamapps klasörünü açıp ardından common içinde bulunan Knight Online adlı client klasörünü kopyalayıp başka bir yere yapıştırırsanız ve bota kopya oyun üzerinden girerseniz asıl oyuna koxpsuz girerken hata yaşamazsınız.

bu dediğinizi zaten yapıyorum fakat v21 veya v20'de böyle birşey yapmamıza gerek yoktu hem normal knight üzerinden hem de koxp üzerinden giriş yapabiliyorduk fakat bu versiyonda hata varmış v22 de çözülecek sanırsam neyse gelişe gelişe bir yerlere gelinecek zaten vakit bol bekleriz problem yok

İlk seferde hata vermesinin nedeni Oyun ekranı açılıyor anca XIGNCODE geriden açılıyor öyle gördüğü için hata veriyor loginde ama 2-3 kez hata vermesi normal değil

Aldığın hata ne birde?

bug report

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

orjınal klasöre dokunma 2 farklı clıent acık dursun 

bug reportu 2. cara gırerken mı alıyorsun ?

hayır ben tek hesap kullanıyorum da mesela kendi hesabımla kendi biglisayarımdan giriyorum rleog attığımda girerken 2-3 kere bug report almadan giremiyorum ama başka bir pc'den giriyorum mesela kuzenimin direkt giriyor 1 kere bug report aldım 30-40 kere girdim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o herkeste va

hayır ben tek hesap kullanıyorum da mesela kendi hesabımla kendi biglisayarımdan giriyorum rleog attığımda girerken 2-3 kere bug report almadan giremiyorum ama başka bir pc'den giriyorum mesela kuzenimin direkt giriyor 1 kere bug report aldım 30-40 kere girdim

bug report bendede verıyor bazen dostum ama her gırısınde 2-3 kere normal degıl baska pc de olmuyosa sorun pc dedır ısletım sıstemın nedır ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o herkeste va

bug report bendede verıyor bazen dostum ama her gırısınde 2-3 kere normal degıl baska pc de olmuyosa sorun pc dedır ısletım sıstemın nedır ?

i7 4.nesil asus n550jk cn090h serisinden aldım pc'yi özelliklerine bakabilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

v23 de Rpr giderken ve rpr den gelirken lightfeet ve mp hp pot basmıyor botta rpr giderken bot kapa seçeneği işaretlide değil.Bunun yüzünden ikide bir ölüyorum.Bottamı sıkıntı var yoksa bot ayarımı yanlış.

EDİT : Pot almaya giderken oluyor bu olay.Sundiresa giderken bu sorun olmuyor.

tarihinde amrdvn tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...