Jump to content
  • Kaydol

Rota Sorunu(K bakmayın Forumlarda baktım Video izledim ama beceremiyorum)

burak ulutürk
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Tüm çözümlere baktım videodakilerin aynısını yaptım fakat ben beceremedim. Sorunum Tedariği işaratleyince hazır rotalarınızı da aldım onu kullandım ama sürekli tedariğe gidip duruyor mob a git merkeze dön deyince karakter kafayı yiyor bi atak yapıyor bi tedariğe gitmeye çalışıyor git gel git gel yapıyor kafayı yiyor benim anlayacağım şekilde yardım edebilecek var mı 3 gündür boşa gidiyor hep günlerim  

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunun sebebi bot  sundiresten yada potçudan bi şey almak istiyor ama botu açmanın hemen sonrasında atağıda açtığın için ( normalde rpr pot almaya gıderken oto kapanır atak) atak yapmaya çalışıyor. Bendede olmuştu bu sorun. Alınacak listesınden seçtiğin şeylerin intovernde oldugundan emin ol bazen elinde mana pot 480 lık oluyor orda daha kucugu ısaretlı oluyor onu almaya gıdıyor. sayet bunları deneyıp hala basaramadıysan atak kapat bırak gıtsın o ne eksıkse alır gelır ordan anlarsın zaten neyı yanlış yaptığını :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Tüm çözümlere baktım videodakilerin aynısını yaptım fakat ben beceremedim. Sorunum Tedariği işaratleyince hazır rotalarınızı da aldım onu kullandım ama sürekli tedariğe gidip duruyor mob a git merkeze dön deyince karakter kafayı yiyor bi atak yapıyor bi tedariğe gitmeye çalışıyor git gel git gel yapıyor kafayı yiyor benim anlayacağım şekilde yardım edebilecek var mı 3 gündür boşa gidiyor hep günlerim  

rotanı manuel cız cok zor degıl bıde öyle dene

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...