Jump to content
  • Kaydol

4. Hesapta This computer has been banned. hatası

sabo57
 Share

Önerilen Mesajlar

İlk 3 hesabı sokuyorum herhangi bir sıkıntı yok fakat 4. hesabı sokmaya çalıştıgımda bu hata geliyor Clienti silip tekrar yükledim Koxpun dosyasını siilip tekrar kopyaladım yeni hesap açtım fakat 4. hesapta bu sıkıntı geliyor Server Oracle 

gelişme var mı kardeş ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla dun ban yıyen pc lere sınırlama getırmısler 3 chardan fazla gıremıyorlar benım mısal bu pc ban yedı 3 chardan fazla sokamyıorum fakat yan pc ıstıdıgım kadar alıyor 

onunla alakası yok başkan. yeni indirdim oyunu yeni format çektim. hiç ban ile karşılaşmadım. :S ilginç buluyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çözümü bilipte söyleyemenlere  yazıklar olsun ben söyleyeyim sizlere beyler serverler ip sınırlaması koyarlar yani bir serverde bir ipden şu kadar char girebilri tarzında bir koruma vardır ve o sınırı aşamazsın malesef bunun sebebi budur sanırım yeterince acıklayıcı olmustur bunu yapan server yönetimidir multiyi engellemek icin böyle bir yola başvurur anlasıldı sanırım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çözümü bilipte söyleyemenlere  yazıklar olsun ben söyleyeyim sizlere beyler serverler ip sınırlaması koyarlar yani bir serverde bir ipden şu kadar char girebilri tarzında bir koruma vardır ve o sınırı aşamazsın malesef bunun sebebi budur sanırım yeterince acıklayıcı olmustur bunu yapan server yönetimidir multiyi engellemek icin böyle bir yola başvurur anlasıldı sanırım

Dostum senide anlıyorum fakat arkadaşım. 7 tane sokuyor sorunsuz bir şekilde üstelik evde bu oyunu oynayan 3 kişiler :) ip ile olarak iş değil ona neden 7 şans verdiler peki

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar çözümü buldum örneğin 6 tane sokucaksan hepsini isim şifre ekranında tut hepsine tek tek aynı anda enter bas sırasıyla sonra tek tek yine aynı şekilde karakter seçim ekranına gir peşpeşe hepsi ile sorun çözülüyor @[member="enessvar"]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar çözümü buldum örneğin 6 tane sokucaksan hepsini isim şifre ekranında tut hepsine tek tek aynı anda enter bas sırasıyla sonra tek tek yine aynı şekilde karakter seçim ekranına gir peşpeşe hepsi ile sorun çözülüyor @[member="enessvar"]

1 char dc olursa tekrar gırmen gerekıyor hepsını :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi demişsin çok güzel demişsin denedim oldu fakat şöyle bir durum oluyor bu seferde. 6 7 çar soktuğumda otomatikmen ip mi mi buluyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum. Bugla girdiğimiz için sistemde falan mı cıkıyoruz onuda bilmiyorum ama ban atıyor illaki banlanmışsındır bu şekilde. 3 çarla oynadığımda hiç ban yemiyorum gerisini soktuğumda zaman sonra ban yiyorum 5 çar soktum yarım saat geçti 2si sürekli dc yiyor 3 kalıyor 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...