Jump to content
  • Kaydol

Speedy Yeni Sürümler Hakkında.

free79
 Share

Önerilen Mesajlar

Öncelikle Selamlar

Bot Konusunda Speedy bot  bu 3 cü alışım 

İlk önceleri farklı bir bot kullanıyordum halada  kullanıyorum 

Speedybotu  almaya  ücretsiz saatleri çindeki zaman diliminde  kullandığımda  Hızlılığı ve bir çok özelliği gerçekten berni speedybot a  çekti.

Lakin gün geçtikçe  ve  faklı sürümler   gelmeye  başladıkça   bu  hatalar gerçekten can sıkıcı bir durum almaya  başladı 

eski speedybot  u mum la arar  olduk eskiden sabaha  kadar  bırakıpta dc  yemeyen  speedybot şimdi 5 dk bir dc  atmaya başladı

diğer  laptopda kullandığım farklı  bot ise bir kere dc yemedi.

Şimdi diyeceksinizki yanlış ayar kullanıyorsundur ilk aldığımdan beri  aynı ayarı kullanan birisi olarak  sabaha kadar dc  olmayan karakterler aynı ayarlarla sürekli dc  yemektedir.

Gerekirse Videoda Çekebilirim.

Amacım  Speedybotu  Karalamak falan değildir kesinlikle yanlış  anlaşışmasın piyasada  takdir ettiğim botlardan birtanesidir.

Taaki Bu repaire giderken herşeyi kapatma sürümünde  başladı sorunlar.

Demem oki  Multi falan istemiyoruz  eskisi gibi düzgün çalışssın  bize yeter

Devilcraft  Umarım ilgilenir biz  kullanıcıları memnun eder düşüncesindeyim  

Saygılar Sevgiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorumlarına saygı duyuyorum . Ama benim charımda birazdan 21 saati dolduracak ... Bende aşırı stabil ... 

Sİz yeni sürüm beklerken ben ise umarım bu sürüm ü bozmazlar die dua ediyorum . 

v21 ve v22 hariç tüm versiyonlarda online sürem minimum 10 saat . 

kullandıgım joblar okçu , asas , warior .. 

hele warior öyle stabil ki servera res gelse bu yine oyunda kalıp kasacak öyle gelıo bana .

WİN7 64 BİT kullanıyorum.

multi sokamıyorum bilgisayarım buna müsait değil .. multili halde durum nedir bilemem

tarihinde OFLU61 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorumlarına saygı duyuyorum . Ama benim charımda birazdan 21 saati dolduracak ... Bende aşırı stabil ... 

Sİz yeni sürüm beklerken ben ise umarım bu sürüm ü bozmazlar die dua ediyorum . 

v21 ve v22 hariç tüm versiyonlarda online sürem minimum 10 saat . 

kullandıgım joblar okçu , asas , warior .. 

hele warior öyle stabil ki servera res gelse bu yine oyunda kalıp kasacak öyle gelıo bana .

WİN7 64 BİT kullanıyorum.

multi sokamıyorum bilgisayarım buna müsait değil .. multili halde durum nedir bilemem

işletim sistemi ile alakalı bir durum olabilir Windows 10 benim kullandığım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...