Jump to content
  • Kaydol

SpeedyBot Genel Eksik / İstek Listesi


ozgurturk
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba herkese,

Botu kullanmaktayım zaman içerisinde sürekli bu konuyu güncelleyerek kendimce gördüğüm eksik ve botta olması gereken özellikleri ekleyeceğim umarım ilgililer gerekli hassasiyeti gösterir ve ilerleme kaydederiz. Diğer arkadaşlarda güncel olması açısından konuda destek verirse sevinirim.

Güncelleme tarihi:04.04.2016 Saat 21:45

HATALAR 

1-Multi açmaya kalktığımda şu şekilde hata veriyor: "21:38:5 4-4-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 401.1"

İSTEKLER / EKSİKLER

1-Koruma kısmına ek olarak town at ve town attıktan xx dakika sonra slota dön ve atağa devam et seçeneklerinin eklenmesi
2-Karakter ölürse ve ya farklı bir durumdan dolayıkendini öldürür ve townda doğduktan sonra merkeze dön seçeneğinden dolayı dağ bayır demeden o koordinata gitmeye çalışmakta. Bunun yerine oto rotalı şekilde gitmesi daha doğru olur diye düşünüyorum.
3-Karakter rotasız oto rpr seçeniğinde iken (wall hack açık bu arada) sürekli npcnin etrafında koşuyor bir türlü durup npcden item almıyor ya da satmıyor garip bir şey ortaya çıkıyor. Bu konuda stabil çalışma gerekiyor sanırım.
4-Ayarları kaydet seçeneği biraz daha farklı ayarlanabilir diye düşünüyorum. Çünkü ne zaman ayar kaydet desek boş bir ekran geliyor tekrardan yazıveriyoruz tam anlaşılabilir gibi gözükmüyor. Farklı bir çalışma yapılabilir belki. Öneri olarak belirtiyorum.
5-CPU Save nedense fazla bir kısma getirmiyor ayarını biraz daha arttırabilir misiniz ?

Teşekkürler,

İyi çalışmalar

@[member="aktay28"] @[member="DEVILCRAFT"]
 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...