Jump to content
  • Kaydol

72 levelim

mehmet1000
 Share

Önerilen Mesajlar

beyler kxpu  yeni aldım hangi  slotta para kasıcagımı bilmiyorum 

bu sıralar farm slotlarında afq kalıpta para kasılacagını sanmıyorum 6 gunde 4 car banlattım farklı slotlarda farklı saatlerde. pes ettım artık :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle premiumunuz var mı, ayrıca job unuz nedir ?

jobum (60 level charım ile]okçu cardinala gittim 100 klık şeyden düşürüm diye genie li adam bende kutu alıyor char hayvanın yanına koşana kadar skill atack hızını 1350 skil mesafesini 5 yapınca bende degiştiriyorum kutu almak için skil mesafesini 10 aatak hızını 1000 yapınca char dc oluyor ne yapmam lazım 

tarihinde mehmet1000 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mehmet1000  bu  aralar nefesaldırmıyoalr. Derıuda 1 hafta carım kalmıstı hiç bişiy olmadı geçenlerde dün 60 a kasıp derı bıraktım  dun 4 saat içinde slotta banlandım. daha 2 gun once 60 a kasarken uruk blade görev yaparken banladı. ondan 3 gun oncede tam hepsını bıtrdım tepeden ınıyorum gorevı verıp para kasmaya gıdıcem uruk haılerın orda yerlestırdı banı :D Sakat bu aralar.
tarihinde Ferhatt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mehmet1000  bu  aralar nefesaldırmıyoalr. Derıuda 1 hafta carım kalmıstı hiç bişiy olmadı geçenlerde dün 60 a kasıp derı bıraktım  dun 4 saat içinde slotta banlandım. daha 2 gun once 60 a kasarken uruk blade görev yaparken banladı. ondan 3 gun oncede tam hepsını bıtrdım tepeden ınıyorum gorevı verıp para kasmaya gıdıcem uruk haılerın orda yerlestırdı banı :D Sakat bu aralar.

DERUVİSH DE OKCU CHARINLA DÖNÜYORSAN SKİL MESAFESİNİ KAÇ YAPIOYORSUN BRO YOKSA 5 YAPTIGIMDA  DC OLUYOR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DERUVİSH DE OKCU CHARINLA DÖNÜYORSAN SKİL MESAFESİNİ KAÇ YAPIOYORSUN BRO YOKSA 5 YAPTIGIMDA  DC OLUYOR

sorunun cevabı son version kospun içinde var zaten .d ben vaktiyle deneye yanıla çözmüştüm. 2 yada 1 yap skıl mesafesını boşa ok gıtmezse kolay kolay atmaz. tabi bu değişken bi olay formatlanmış temiz pc candır. diğer türlü her zaman sorun çıkar. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sorunun cevabı son version kospun içinde var zaten .d ben vaktiyle deneye yanıla çözmüştüm. 2 yada 1 yap skıl mesafesını boşa ok gıtmezse kolay kolay atmaz. tabi bu değişken bi olay formatlanmış temiz pc candır. diğer türlü her zaman sorun çıkar. 

yukarıda yazdıgım cardinal ile ilgili atack hızını ne yapmalıyım acaba

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yukarıda yazdıgım cardinal ile ilgili atack hızını ne yapmalıyım acaba

carrdınale 3-5 yada 9 lu ok gırmen cok mantıksız ıllakı yapıcam derrsen 1350 skıll mesafen 5 ve altı olsun moba yaklas mesafende dıbıne gır yap gercı oyunda okcuda dc sorunu var ama bı dene yınede 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Okçu ile yüzlerce dakika kastım dc yemeden. Eslant HTB ve HTC slotlarında hiç dc yemedim, burning stone'da 5dk durmadan dc yiyordu bu oyundan kaynaklı. attack hızı 1300, skill mesafesi 5, 9lu ok açık şekilde baya kastım. Ama artık kimse görmese de hapse atma olayları çoğaldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam pre yok job rogue 60 level okçu nerede kasmalıyım.hocam birde ayarları söylebilirmisin önericegin slot için (atack hızı mesafe vuracagım skil felan )

Ben Skill Mesafesini 5 Skill Atak Hızını ise 1350 olarak tavsiye ediyorum.Daha aşağısında kullananlar da tabi ki mevcut.Premiumsuz 60 level okçu ile en iyi +8 yakmalık çıkararak para kazanabilirsin.Bu da benim tavsiyem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...