Jump to content
  • Kaydol

Deru shard kasanlar baksın bi

Ferhatt
 Share

Önerilen Mesajlar

Dün gece saat 3 ten bu gün şu saate kadar derudayım. 1 tane shard atmadı ? gece 3 den sorna yada sabah shard alan bırı varmı ? slotlarda bı skıntımı var shardı kaldırdılarmı derudan 12 saat dıle kolay 5m pot mana rpr gıtti hala slottaym salamender elixir doldurdu ustumu. hatta 12 tane ms kastım. 20 ye yakın salamender 10 cıvarı elixer ama 1 tane shard atmadı ne işse normalde 3.4 saatte 1 drop atar burası nasıl iş .s varmı bi bilgisi olan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dün gece saat 3 ten bu gün şu saate kadar derudayım. 1 tane shard atmadı ? gece 3 den sorna yada sabah shard alan bırı varmı ? slotlarda bı skıntımı var shardı kaldırdılarmı derudan 12 saat dıle kolay 5m pot mana rpr gıtti hala slottaym salamender elixir doldurdu ustumu. hatta 12 tane ms kastım. 20 ye yakın salamender 10 cıvarı elixer ama 1 tane shard atmadı ne işse normalde 3.4 saatte 1 drop atar burası nasıl iş .s varmı bi bilgisi olan

eveet dostum ılk acıldıgında 2 saatte 1 shard alıyodum sonra guncelleme geldı 12 saatte 1 atmaya basladı 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

deme ya .s ulan 12 saat yazık gunah harcadıgım zamana :D

bu ara farm yapmak sakat yoksa benım gıbı ögrencı halınle 200 lıra yatırıp 3 gun sonra banlanırsın :) banned yazısını gördugumde basımdan asagı kaynar sular dökulmustu neyse kı cabuk atlattım yapıcaksanda pre cash cekme bot acık oldugu zaman bıle ban atıyolar artık loglardan göruyorlar

tarihinde DamaS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...