Jump to content
  • Kaydol

versiyon hatası

scayzer22
 Share

Önerilen Mesajlar

işe gittim geldim suan ıtıbarı ile versiyon hatası veriyor knight sildim geri yukledım 

normal sekılde gırdım 5 dk bekledım tekrar bot ıle gırdım yıne versıyon hatası verdı bilgisi olan varmı

Gece servera reset geldi ve resetle beraber yeni güncellemeler de geldi. Koxpun da güncellenmesi gerekiyor. En iyisi bir süre beklemek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

işe gittim geldim suan ıtıbarı ile versiyon hatası veriyor knight sildim geri yukledım 

normal sekılde gırdım 5 dk bekledım tekrar bot ıle gırdım yıne versıyon hatası verdı bilgisi olan varmı

aynı sorun bende de var botun güncellenmesi lazım muhtemelen botla giriş yapma bide oyunu silip yüklemene gerek yok onun için steam den knight online nın üzerine sağ tık yap özellikler de ordan yerel dosyalara gir ordan da oyun ön belleğinin bütünlüğünü doğrula de 2 dk da halleder zaten normal giriş yapabilirsin ole. yeni sürüm gelene kadar bekle derim zorlama 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynı sorun bende de var botun güncellenmesi lazım muhtemelen botla giriş yapma bide oyunu silip yüklemene gerek yok onun için steam den knight online nın üzerine sağ tık yap özellikler de ordan yerel dosyalara gir ordan da oyun ön belleğinin bütünlüğünü doğrula de 2 dk da halleder zaten normal giriş yapabilirsin ole. yeni sürüm gelene kadar bekle derim zorlama 

cok saol bılmıyordum cok yardımcı oldun eyw kardesım eh devıl kardesım sıra sende 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bekleyelım beklemesınede para verıyoruz kımse yokmu yardımcı olcak burda ya bıze yazık gunah ya

konuyu sabah 8 de ısden gelır gelmez actım kardesım 5 saat oldu 

hala beklıyorum gece cıkarıyorlar

bak gorursunuz bu geceden once kımse bakmaz kımse yapmaz gece gelır anca

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Resetin hangi gün atıldığı belli , çok mu zor resten hemen sonra girip güncellemeyi yapmak , tam da evde olmayacağım zamanda geciktiriyorsunuz güncellemeyi , yazık.Zaten dün gece herşeyi doğru yapmama rağmen gözlüklü gelip durdu hapse mi girerim ban mı yerim onu düşünüyodum.Expbot da macro gibi diye speedy aldık bu da güncellemeyi geciktiriyor gözlüklü geliyor delirtirler ya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...