Jump to content
  • Kaydol

versiyon hatası

scayzer22
 Share

Önerilen Mesajlar

Demek forumda durmak ıcın boyle bır yalaka orospu cocugu olmak gerekli .@suavementx sulalseını sıktgmn orospunun sıcıp bıraktıgı ıt oglu ıt bu adam senın ananı mı sıktı de ne bu korumacılık baban fılan mı ? Pederden ozur dılerız bu durumda ha kerhane piçi. Ille bozdurucan agzımı anasnının amınıa muda kalkıpda sıke sıke 2 yardıgımın döl yolu artığı olup kanalızasyonda can bulan gavat tohumu ! 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda durmak için senin o yaşlı anneni gelip bize pazarlaman gerekli amına koydugumun cocuğu isme bak adamlar sana nick koy demiş gitmiş ismini soyismini yazmış soyadını soy ağacını siktiğimin suratı bilgisayara bakmaktan 14 15 anahtara dönmüş fakir kürt orospu cocuğu sana bot felan yok amına kodugumun am beyinlisi siktir git başka biyerde ağla hadi 20tl ni ben vericem gel bana o kücük kız kardeşini siktir sana 20 değil 100 tl vericem para için ananı siktirirsin sen götünü siktiğimin pezevenki seni

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne oluyor arkadaslar yav sakın olun bu kufurler ne böyle kac yasındasınız bılmıyorum ama özelden edın kufurunuzu burayı kırletmeyın terbıyenızı takının bıraz 

tarihinde DamaS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eski versyondaki kxp sanırım clientimizi bozdu yeni versyonda kxplu vye kxpsuz giremiyorum suan gözlük yakalıyor her türlü. oyun eksik dosyaları tarada bi işe yaramıyor 5 kere yaptım hepsinde yakalandı. her yeni versyonda oyunu 0dan indireceksek sıkıntı BÜYÜK.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda durmak için senin o yaşlı anneni gelip bize pazarlaman gerekli amına koydugumun cocuğu isme bak adamlar sana nick koy demiş gitmiş ismini soyismini yazmış soyadını soy ağacını siktiğimin suratı bilgisayara bakmaktan 14 15 anahtara dönmüş fakir kürt * cocuğu sana bot felan yok amına kodugumun am beyinlisi siktir git başka biyerde ağla hadi 20tl ni ben vericem gel bana o kücük kız kardeşini siktir sana 20 değil 100 tl vericem para için ananı siktirirsin sen götünü siktiğimin pezevenki seni

Oturdugun yer neresi ? Gelıyorum . Sadece solemen yeter. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar WİN7 64 bit kullanıyorum bende sorunsuz çalıstı .. RPR yi rotalı kullanıyorum .. 

Bu bot benım bılgısayarda hep düzgün çalısıyor buda ilginc .. Şnas yuzume boyle guluyor herhalde .. kullandıgım bılgısayar Laptop grundıng marka  tek char girmeme ragmen  kasıyor . 

Legal sekılde asla pk atamazsınız 1vs1 atamazsınız combo yapmazsınız ram ve ekran kartı buna ızın vermıyor :) 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne oluyor arkadaslar yav sakın olun bu kufurler ne böyle kac yasındasınız bılmıyorum ama özelden edın kufurunuzu burayı kırletmeyın terbıyenızı takının bıraz 

Bu orospu cocugu basladı sovmeye dayanamadım arkadas bole kufur edılırmı amk ? adam gıbı derdımıızı anlatıoruz surda sulalesındekı kundakdakı bebesıne kadar herkeın ustunden k.o alemı gecmıs orospu cocugu 12 yasndakı veledın laflarına bak 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam şu koxpta açtıgımız client adı değişmiyomu çok uğraştım fakat bulamadım. önceki sürümlerde otomatik değişik olarak geliyodu şmdi ise knight online client yazıyo. onu nasıl çözebiliriz acaba

@[member="aktay28"] hocam şu konuda yardımcı olurmusun acaba client adını değiştiremiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lan olum biz sorunu mu cözmeye calıscaz sizin küfürlü mesajlarınızı mı okicaz defolun gidin özelden atışın adresinizi alın reelde vurun birbirinizi siktirin gidin buraları kirletmeyin

Herkezden özür dierim bu rahatszlık ıcın kendı adıma . Coluk cocukla ugrasmamak gereklıydı dayanamadım 1 an. Sorun oyuna gıremıoruz abı ne yazıkkı 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="DEVILCRAFT"] @[member="aktay28"] kardeş tek yapmanız gereken v23 ve v25 teki gibi oyun açılırken hatayı engellemek. o sürümleri bir inceleyin oyun açılırken bug hatası veriyordu böylece oyuna girince sorun kalmıyordu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardesım son versıyon muyuklu  sende ben son versıyon yukledım ama oyundan atıyor sureklı oto logın oludu dıor car dc oluyıor

evt son surumu kullanıorm 

botu tamamen sil ve rardan tekrar cıkar. 

Kngiht kalsorunden log.klg sil 

Pc yi CCleaner la tarat temızle .. 

Oyuna gir .. Kxp ayarlarını en bastan kendın yap . eskı ayar ları yukletme !! sıfırdan ayarları kendın yap ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evt son surumu kullanıorm 

botu tamamen sil ve rardan tekrar cıkar. 

Kngiht kalsorunden log.klg sil 

Pc yi CCleaner la tarat temızle .. 

Oyuna gir .. Kxp ayarlarını en bastan kendın yap . eskı ayar ları yukletme !! sıfırdan ayarları kendın yap ..

dediğin gibi harfi harfine yaptım ama yinede yakalıyor sorun devam ediyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aktay buraya yazdıklarınızı okumuyor mu sanıyosunuz arkadaslar sorunu olan adam gıbı söylesın surum hataları kısmına yada buraya yazsın bende gırdım evet aynı sorun bendede mevcut calısma yapıyordur ıllakı bu kadar sık bogaz etmeyın baska ıslerle vakıt gecırın en kısa surede yenı surum gelıcektır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...