Jump to content
  • Kaydol

sakın hapisten çıkartmayın

yarımbeyin
 Share

Önerilen Mesajlar

beyler sakın hapisten çıkartmayın. aynı charım tekrar tekrar hpse atıldı.  dc preli diye kıyamayıp çıkarttım 2 gün kxp yaptım parasını çıkarttı. sonra yine hapse düştü.  yine çıakrttım çıkarır parasını diyip. ama 5 saat sonra tekrar hapse düştü.  charın başındaydım laneye döndü karakter kxp  başladı bi iki canavar kesti ve hapse çekildi char. artık mimlenmiş dahada çıkartmam :D sizde çıkartmayın 1 kere hapse düştümü unutun o charı 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kürteyüp konu sakin hapisten çıkmayın hapisle ilgin alakan yoksa terket şurayı.  benimde dün arkadaş dc preli ban yedi bende dc preliyim hapse düştüm vs vs bissürü şey olabiliyor kimin şansına ne gelirse artık ama şuda bi gerçekki son 3 4 versiyondur millet çatır çatır hapse düşüyor. sebebini bilmedikleri ve kuyruk acıları olduğu için suçlu arıyor ama... tüm sorumluluk kullanıcıya ait sonuçta..

benim dediğim çıkartmayın çarları boş yere hapisten gerek yok 45 tl vermenize. çarın üstünde +45tl lik bişey olmadığı sürece çıkartmayın yani 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

senin kafan güzel birader 37 gündür kullanıyorum speedy 1 kere düştüm daha hapise

ben 2 aydır kullanıyorum v 23 ten sonra v 24 cıktıktan sonra 2 kere hapise girdim tamam mı birşey biliyoruzda söylüyoruz. bilader ayağı yapma bana şimdi. açtığım konudada belirttim. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...