Jump to content
  • Kaydol

Oracle Game 3. Hesap ve Sonrasını Yakalama

sabo57
 Share

Önerilen Mesajlar

• 2 weeks later...

beyler size olayı anlatayım swnin başında 1 defa multiden ban yemişseniz bu kayıt altına alınıyor ve sürekli sistem otomatik larak saatte bir kontrol ediyor ben  1 aydır hergün 4 çar sokuyorum daha ban yemedim ama bir anımı anlatayım homekoworld de ben 5 çar sokuyordum arkadaşım 8 çar sokuyordu ben bir defa ban yedim her çar sokmama ban yemeye başladım arkadaşım hiç ban yemedi. yani anlayacağınız sisteme düşmemek hdd seri numaranız 1 defa kayda girerse o pcden girilen multiler sürekli ban yer. oraclede artık manuel multi kontrolü pek yapılmıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beyler size olayı anlatayım swnin başında 1 defa multiden ban yemişseniz bu kayıt altına alınıyor ve sürekli sistem otomatik larak saatte bir kontrol ediyor ben  1 aydır hergün 4 çar sokuyorum daha ban yemedim ama bir anımı anlatayım homekoworld de ben 5 çar sokuyordum arkadaşım 8 çar sokuyordu ben bir defa ban yedim her çar sokmama ban yemeye başladım arkadaşım hiç ban yemedi. yani anlayacağınız sisteme düşmemek hdd seri numaranız 1 defa kayda girerse o pcden girilen multiler sürekli ban yer. oraclede artık manuel multi kontrolü pek yapılmıyor

o durumu bende denedım bak bende hw ıd deyıstıren unbanned var pc yı gorduklerı zaman bunu calıstırıp gırdım server a gene gordu gene banladı anlıyacagın baska bısı var 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Windows modda çalıstırmayın uyumluluk gu da xp den cıkartın yoksa göruyor:D

uyumluluk ıle alakası yokta hata alıyorum arada dıye xp sp3 e aldıydım dun 1 saate kalmadı 10 chardan 7 sını patlatmıs uyarmadı bıle dırek sınırsız ban diger 3 charda internetimde sorun vardı dc olmuslar yırtmıslar onlar :D

anlıyacagınız arkadasın dedıgı gıbı xp sp3 de adamların sistem görüyor ne alakaysa artık 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...