Jump to content
  • Kaydol

62 LVL Attacker Priest Yardım !

birilant53
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Çok Asas Ve Warrior Kastım Ama Bp Priest İlk Defa Kasıcam Ve Bp İlede Para Kasmayı Düşünüyorum Bp Priest Oynayan Bir Arkadaş Statlarını Skill Dağlımını Ve Rahat Slot Dönebilmek İçin Hangi İtemleri Takmam Gerektiğini Yardımcı Olabilirse Sevinirim . Şimdiden çok Teşekkürler İyi Forumlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en az 108 ap li mp rec silah olcak  arkadaş full str demissin ama sen grw taklıarını tak helath bonus da önemli kaybedilen str en fazla 5 olur +7 fabric set +8 de olur üstü str basılı olcak 2.cisi ben  cardinalde cok güzel para kasıyorum ama dc pre olursa 24 saate 2-3 gb kasabilirsin sw hacki gectim lf hack acık olmadan seri dönemessin lf hack şart :D delos bi muhteşemdir ts kasarken hele eger ban yemessen 1 haftada dc preyle  ghost warıorda cok güzel para kasabilirsin

tarihinde cskopat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

72 lvl priestim var, 108 apli mp recovery ile kasıyorum +7 fabric ve min str8 veren takılar var. Genel olarak 2-3k arası vuruyor helis ile, 100mp civarı mana gidiyor. ms +7 ve ii+7 basıp 60lvl öncesi skilleri denedim daha az vurdu. Priest ile para kasacaksanız kesinlikle 72 olup helis açın ve mp recovery takın.

Bu arada ben de sana sorayım, hapis yediğin charla hiç sw hack ya da light feet hack açmış mıydın? Ve botun hangi versiyonuyla kasarken hapse düştü?

tarihinde farm333 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...