Jump to content
  • Kaydol

Bütün soacs 1299 korumalı pvp lerden ban yedim

Pitazz
 Share

Önerilen Mesajlar

Lütfen artık birisi yardım edebilirmi dün aldığım SOACS 1299 koxp ile hangi 1299 korumalı serverlere girdiysem girişte ya sistem tarafından banlandım yada sistem tarafından yakalandı oyundan attı not defteri veriyo hile modülü algılandı diye rica ediyorum birisi yardım etsin..!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lütfen artık birisi yardım edebilirmi dün aldığım SOACS 1299 koxp ile hangi 1299 korumalı serverlere girdiysem girişte ya sistem tarafından banlandım yada sistem tarafından yakalandı oyundan attı not defteri veriyo hile modülü algılandı diye rica ediyorum birisi yardım etsin..!

o dedigini bende yasadim 15 gunum cope gitti digerinide 19xx e cevirttim  bu yuzden

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

böyle olurmu abi para verdık okadar açıklaması yaplmalıydı bunun 

benimde 20 gunumu verdiğim servera suanda giremiyorum. bi dunya item , okadar emek bosa gitti. Bugun sabahtan beridir mac değistirme ile ugrasıyorum sorun cözulmedi. Bu sekilde emeklerim bosa gidecegini bilseydim hiç koxpla filan ugrasmazdım. Banka charda duran itemleri dusundukce insan kafayı yiyor. Pc de suanda bi dunya mac id adres değiştirme programı var ama işe yaramadı. Gece saat 1 oldu halen daha ugrasıyorum. Yazık ya manuel takılsaydım arkadasla 1 ayda yapardım hemde sorunsuz. Simdide oturup kara kara dusunmezdim.

tarihinde wimmortal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Koxp legal bir şey değil zaten, kullanırken 2 kere düşünün sonra server kalmadı diyorsunuz :/

Aslında 1299 Koxpun altına not dussen iyi olur. Bizim basımıza geldi baskasının basına gelmesin. Suanda oyuna giremiyorum ve sorun hiçte çözülecek gibi değil. 19 gun yakalanmadım ama gel gör ki 20ci gun yakalandım ve artık ne yapsamda oyuna giremiyorum. Bi girsem bıraktıgım herseye kaldıgım yerden devam edicem ama. Bence not düş kardesim koxpun altına yazık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="wimmortal"] pc ban attıklarını bilmeniz gerek fakat not düşmemiz bir şey ifade etmez ki sen kullanmak istiyorsan

hayır olay o değil. Karakterin bağlı oldugu hesaba istedikleri kadar banned atsınlar sorun değil. Olay aslında ne biliyormusun oyuna hiç girememek. Ne yaparsan yap artık oyuna giremiyorsun tek sorun bu. Aslında koxpun altında soach serverlarda kullanacak arkadaslar banned yerseniz bir daha asla oyuna giremezsiniz diye bi not yazsan iyi olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="wimmortal"] pc ban attıklarını bilmeniz gerek fakat not düşmemiz bir şey ifade etmez ki sen kullanmak istiyorsan

Bu arada sunuda belirtim. Suç sende değil sakın yanlıs anlama. Ama problemin bu derece buyuk olduğunu inan bilmiyordum. Kimsede bilmiyor suanda. Bilsem 20 gunun 15 gununu 7/24 pc basında gecirmezdim. Ameliyat nedeniyle 15 gun raporluydum koxp hata verdikce oyundan cıkıp tekrar giriyordum ki koxpta her 2 dakikada 5 dakikada bazen 25 dakikada bir hata veriyordu bunu sende biliyorsun skype de bi dunya yazım vardı sana attıgım. İşe basladım halen daha eve kosarak gelip iş yorgunluguyla pc basına oturup koxpu acıp biseyler yapmaya calısıyordum. Sonunun böyle olacagını bilsem neden bukadar zamanımı emegimi verim. 15 gun raporlu iken insan 7/24 pc basında neden gecirsin bi karsılıgı olmadan. işden gelince neden direk pc basına kosim böyle olacagını bilsem. Tekrar tekrar diyorum suç sende değil. Bende guzel itemler kasıp pk atmak pesindeydim o yuzden emek verdim ama sonu boyle olucagını bilen kimse bu kadar emek vermez bunu sende biliyorsun ve sonu madem böyle olucak kimse bu yola bile bile başvurmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://prntscr.com/ap20k2

Bilgisi olmayan arkadaslara belirtim. Oyunun sitesinden istediğiniz kadar account acın yinede oyuna giremiyorsunuz. Belirttiğim linkteki fotodaki hatayı alıyorsunuz. Accountları istediğiniz ip ile alın sonuç yine aynı. hdd id sini değistiren programlarla sonuc alınmıyor. Ethernet id sini veya wireless wi-fi ne varsa id sini filan değiştiren bi dunya program denedim yine sonuc aynı, regedit den belirtilen dizindeki kodları değiştirdim yine olmadı. Son care format atıcam sabah , bu gece derman kalmadı artık :( . Formatta çözüm değil ama milyarda bir ihtimal ayrıca bi dunya program indirdim onlarda silinmis olur. Galiba banned ekran kartının id sine atılıyor. belki onuda denerim.  Eger olurda bi çözum bulursam ucretsiz paylasırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bakın şuanki sorunum 1299 soacs kox olarak sattıgınız program hiç birşekilde çalışmıyor hani oyuna giirip açtık gm yakaldı ban attı olsa eyvallah ama daha oyuna ıd pw yazar yazmaz banladı sorun bu yani bütün 1299 soacs pvplerınde aynı sey oldu 2 saat darkkoda oynaya bıldıım onada daha goremıyorum oda not defterı vermeye başladı bumu yani müşteri memnuniyeti para ile satıyorsanız ve dünya çapında bilinen bir site iseniz koxpları kontrol etmek zorundasınız guncellemeler düştüğü an acıklama yaparak uyarmak zorundasınız 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bütün PvP'lerde pc ban atıyorlar dikkat ederseniz PC ban yazıyorum account ban yazmıyorum, bunu uyarı olarak yazmamın bir faydası yok bilmeniz gerek oynuyorsanız kısacası.

@[member="Pitazz"] hiç bir şekilde çalışmıyor demek için ne yaptın ? darkkoya girmiyor diye hepsimi öyle diyorsun. güncellemesi gelecek fakat benim bildiğim konularda sallayıp yalan söylemeye tekrar çalışırsan işler değişir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bütün PvP'lerde pc ban atıyorlar dikkat ederseniz PC ban yazıyorum account ban yazmıyorum, bunu uyarı olarak yazmamın bir faydası yok bilmeniz gerek oynuyorsanız kısacası.

@[member="Pitazz"] hiç bir şekilde çalışmıyor demek için ne yaptın ? darkkoya girmiyor diye hepsimi öyle diyorsun. güncellemesi gelecek fakat benim bildiğim konularda sallayıp yalan söylemeye tekrar çalışırsan işler değişir

Hocam bak Darkko turkko frızenko pvptr bianko bunların hıc bırınde çalışmıyorum 10 kişilik pvplerde çalışsa ne fayda ki mantıksızmı konusuyorum ben burada buyur gir dene 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="DEVILCRAFT"]  pasa bak iyi has adamsın. Yazıyoruz gunu geliyor gunlerce cevap donmuyorsun, gunu geliyor anında gercekten mukemmel bir uslubla cevap verip karsındaki insanı mest ediyorsun ama şu var burda millet bu programa ciddi paralar veriyor. Sen simdi kendini burdakilerin yerine koy elle tutulur gozle gorulur olmayan bisey için aylık 40 lira veriyorsun. Yetmiyor ustune bi dunya derdini cilesini cekiyorsun , yetmiyor sinirlerin lackalasıyor daha ....... bu saydıkca gider. İnanki senin için nekadar zor bi durumsa burdakiler içinde okadar zor bir durum. Biraz daha cozum odakli yaklaşsan daha iyi olur dusuncesindeyim. Senin durumunu gordukce aklımda soyle bisey olusuyor. Birisi kalkmıs forumun birisinde bi koxp bulmus onun kodlamasıyla tasarımıyla ufak tefek belli belirsiz birkac oynama yapmıs sonrada aylık 40 liradan satısa koymus duygusu yaratıyorsun. İnan forumda yazdıgın cevaplara konusmalarına bakınca insan oyle bir duyguya kapılıyor. Hiç bir soruna çözüm odaklı yaklasamıyorsun. Bak yanlıs anlama gercekten guvendiğim ve konusma sekli ile saygımı kazanmıs bir insansın ama hal ve hareketlerin su ortaya cıkan koxpla gittiği yere kadar gider ilerisi için yapabilecegim hiç bisey yok gorunumu veriyorsun. Sanki bu koxp sana ait değilde yaptık bi sekilde ortaya bu cıktı ne sonrasını nede oncesini sorun alın kullanın gibi bi durum var sanki ortada

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="wimmortal"] ilk önce konu ile alakasız şeyler yazmışsın belirteyim , 1299 bildiğiniz üzere pek özelliği olmayan sürümü kısacası çok şey bekliyorsunuz gerekli olan her şey var ve fazlasına ihtiyaç duyuyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz, ne kadar eklenirse bir o kadarını daha istiyorsunuz ve bitmiyor bu bazı istekleriniz cidden saçma yani ben uzaya gidip geleyim o benim yerime her şeyi yapsın gelene kadar hesabı şeyler yazıyorsunuz - ben özelliklerini yazarak pazarlıyorum sizde bakıp ona göre alıyorsunuz, isteğiniz varsa belirtin uygun görürsem eklerim bu tarz konuların açılması bile saçma şuan koxp kullanıyorsun ve olabileceklere katlanmalısın ayrıca senin ne düşündüğünü pek umursamıyorum bu konularda sen de yanlış anlama ama gerçek bu, nasıl cevap almak istiyorsan öyle yaz bana dikkat et ama varsayımlarla yada yalanlarla gelme çünkü hiç iyi tepki vermem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="wimmortal"] ilk önce konu ile alakasız şeyler yazmışsın belirteyim , 1299 bildiğiniz üzere pek özelliği olmayan sürümü kısacası çok şey bekliyorsunuz gerekli olan her şey var ve fazlasına ihtiyaç duyuyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz, ne kadar eklenirse bir o kadarını daha istiyorsunuz ve bitmiyor bu bazı istekleriniz cidden saçma yani ben uzaya gidip geleyim o benim yerime her şeyi yapsın gelene kadar hesabı şeyler yazıyorsunuz - ben özelliklerini yazarak pazarlıyorum sizde bakıp ona göre alıyorsunuz, isteğiniz varsa belirtin uygun görürsem eklerim bu tarz konuların açılması bile saçma şuan koxp kullanıyorsun ve olabileceklere katlanmalısın ayrıca senin ne düşündüğünü pek umursamıyorum bu konularda sen de yanlış anlama ama gerçek bu, nasıl cevap almak istiyorsan öyle yaz bana dikkat et ama varsayımlarla yada yalanlarla gelme çünkü hiç iyi tepki vermem

iyi guzel saygı duyuyorum dusuncelerine de biraz tehditkar davranısın hoşdeğil. Neyse canın saolsun diyip gecelim. Asıl konuya geldiğimizde bir koxp nedir ya. Yıllardır kullandıgımız bu kelimeyi tasıyan sey rpr yapmazmı hiç , bu koxp dediğimiz şey kendi kendine oyunda bi anda attack mı keser bu durum koxp dediğimiz şeyde cok mu normal ben mi bilmiyorum yoksa ben askerdeyken devirmi değişti artık boyle şeyler cokmu normal olmaya basladı enteresan. Öyle bi cevap yazmıssın ki ben simdi bu yazdıklarımı dusunurken kendi kendime ben uzaya gercekten cıkmak istemisim. Aslında iyi hoş bir kişisin ben boyle tanıyordum seni ama elestiriye gram acık değilsin.

Son sozumde su : Haklısım kardesim ne desen haklısın. Bisey demiyorum sana ustune kötu manada soz alınma sadece samimiyetimle ufak bi sitemde bulundum buldugumada bin pişman oldum. Gerek yok tartısmaya hersey cok guzel hersey normal aynen devam. Bu konu uzadıkca kırgınlıga gidecek onada gerek yok kimsenin eline bisey gecmicek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...