Jump to content
  • Kaydol

Yeni oto kutu sisteminde tespit ettiğim esrarengiz sıkıntı !..


OFLU61
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar yeni sürümle birlikte oto kutuda +8 toplatırken bunun yanında "listeden topla" kısmınada tik atabiliyoruz yani ikisini birden secebılıyoruz artık.. ancak bir sıkıntı var .... 1 saat 10 dakıka boyunca +8 i bırak bir tane +7 bile çıkaramayınca farkettim bunu . 

+7 ve ustunu topla ile beraber listeden sec kısmına işeretledıgımızde görünürde ikiside işaretlı gozukmesıne ragmen pratikte eski sistem gibi sadece "+7 ve üstünü topla" kısmı pasif hale gelip, "listeden topla" aktıf hale gelıyor ... 

Sonrasında dedimki listeye itemlerın ısmını yazayım usttende +7 ve ustunu topla yı seceyım , bu sayede lısteye yazdıgım itemlerin +7 ve ustunu toplasın . Ama ne yazıkkı ıse yaramadı . listeye yazdıgım itemın +6 sınıda topladı .

Yanı bildiğiniz eski sistem devam edıyor . Yada kodlamada gözden kaçan birşey oldu .. 

 

Yazdıklarımın tersine düşünen bir arkadaş var ise yorum atsın .. 1 saat 10 dakıka bekleyınce daha dayanamadım gittim listeye ıtemlerın ısmını yazdım .. bu sefer toplamaya basladı ama  +6 larıda topladı olay budur arkadaslar 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen gene oyundasın bız gıremıoruz dedıgın seylerı yaptım 2 atak ve xgıne ... 

güncelleme ile ilgili notta alel acele bir güncelleme oldugu yazısı eklenmıs . Sanırım tüm işletim sistemlerınde denemesi yapılmamıs .. Bende sorunsuz calıstı . 

Win7 64 bit .. 

İllaki düzelecektir ve gun eklemesi yapılacaktır . dert etmeyın 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

monster filan yazıncada alıyormu knka

Alıyor Monster Stone yazdım ve lısteye ekledım .. Hatta bir tanede moster stone düştü aldı .. Ama +8 leri toplamadı bir turlu  . !!

bende dedımkı herhalde isimlerini eklemedım dıe toplamıyor .. Tke tek ısımlerını ekledım Maul , Wood Staff , Bow vs.. 

Bu sefer toplamaya basladı ama +5 - +6 ne varsa topluyor .. Yukarda +7ve ustunu toplayı secmısım ama umrunda bile değil :) yardırıyor yine .. 

yanı degısen bısey yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece ust kısımdakı +7 ve ustunu toplayı secınce sıkıntı yok eskı kxpta nasıl calısıyorsa yıne calısıyor onda sıkıntı yok beyler .. 

Ben yenı eklenen ozellıklerde sıkıntı var dıye soyledım .. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

v27 sürümunde bu problemın duzeltıldıgı söylenmiş .

v27 ile  33 dakıkalık bir deneme yaptım sonuc olumsuz .. +6 dahi toplamadı malesef ...Büyük ihtimalle yine sadece listedeki opal safir kristalı falan bekledi .. çıkmayıncada inventory boş kaldı.

ve yine B planı olan listeye yakmalıkların isimlerını yazma yontemıne basvurdum sonuc yine eskisi gibi +5 leri +6 larıda topluyor .. Upgrade oranını okumuyor sadece ismini okuyor . 

Sanırım sorun devam ediyor . 

 

denemem 33 dakıkalıktı daha uzun sure biri deneyebilirse iyi olur

tarihinde OFLU61 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...