Jump to content
  • Kaydol

rotasız tedarik ve atak sorunu(v2083.27)

Radef
 Share

Önerilen Mesajlar

ayrıca rota çizdim bu seferde merkeze yakın bi noktada bi ileri gidiyor bi geri bi ileri bi geri. rpr yede rotalıda gitmiyor artık!!! bu gecede fıs geçicek! artık düzeldin şu basit sorunları eskiden ne güzeldi speedy

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaptım denedim yok. dün gece zaten bırakadım boşa geçti zaman sabah tekrar ayarlardım bu seferde mobun altına giriyor hasar yiyor ama elle hareket ettirmeyince o moba atak vermiyor. canta doluyor satmaya gitmiyor.. daha onceki versiyonlarda boyle sorunlarım yoktu. dun aldım yeniden bu versiyonu gorunce ama pişman oldum. 3. alışım 4. süne artık alternatif düşünmeye basladım ne yazıkki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="DEVILCRAFT"] aga okçu 2 dk dc var atak yapınca 9lu ok 8 li ok 5li ok hepsiyle tek tek denedim elle diyip mobun içine giriyorum öyle atak yapıyorum skill mesafesi 1 de

tarihinde bneskaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soru : 3lü,5li,8li ve 9lu oklarda 3-5 dk içinde dc oluyorum ne yapmalıyım?
Cevap: Maalesef henüz yapabileceğiniz yada yapabileceğimiz birşey yok.Bazı yaratıklarda özellikle ufak olanlarında böyle bir bug mevcut.Koxpta atak sekmesinde sağ üstte bulunan skill mesafesini 1 yaparak dcyi azaltabilirsiniz.
Not : Oyunun genel bir sorunudur
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...