Jump to content
  • Kaydol

versiyon 27 dk başı dc ...

Kenan AKIN
 Share

Önerilen Mesajlar

Soru : 3lü,5li,8li ve 9lu oklarda 3-5 dk içinde dc oluyorum ne yapmalıyım?
Cevap: Maalesef henüz yapabileceğiniz yada yapabileceğimiz birşey yok.Bazı yaratıklarda özellikle ufak olanlarında böyle bir bug mevcut.Koxpta atak sekmesinde sağ üstte bulunan skill mesafesini 1 yaparak dcyi azaltabilirsiniz.

ljpJmp.png
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soru : 3lü,5li,8li ve 9lu oklarda 3-5 dk içinde dc oluyorum ne yapmalıyım?
Cevap: Maalesef henüz yapabileceğiniz yada yapabileceğimiz birşey yok.Bazı yaratıklarda özellikle ufak olanlarında böyle bir bug mevcut.Koxpta atak sekmesinde sağ üstte bulunan skill mesafesini 1 yaparak dcyi azaltabilirsiniz.

ljpJmp.png

Sağ üstteki 1 hatta atak hızını 1800lere yükselttim hiç atmasın diye.Cardinalde de diğer slotlarda da atıyor.Gözlüklü bir kere yakaladığında ccleaner ile temizleyip resleyip legal 10 dk beklemeyi yapmıyorum acaba sonraki atmaların sebebi bu olabilir mi ?

Edit ;

Arrow shower a tik atıyorum cardinale 5 değil 2 ok isabet ediyor genelde. Sağ üsttekini 1 yapıyorum moba yapış ayarını en sola çekiyorum 5 ok vurmuyor.Sağ oka tek tek basarak biraz cardiden uzaklaştırıyorum yine vurmuyor.Çok uzaklaştırınca da skill mesafesi 1 olduğu için vurmuyor.

Bu mesajı yazarken oyuna gireli 2-3 dk olmuştu yine oyundan attı.Daha yeni ccile temizleyip resleyip 15 dk legal bekleyip girmiştim.Hayattan soğudum nerde hata yapıyorum cardinal slotunda normal 55 i yavaş atarak da mı dönmemize izin vermiyor oyun.
tarihinde medov tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="REPUBLIC"] legal olarak kasarkende sıkıntı var evet doğru ama arkadaşım ile aynı slotta kasıyoruz o dc yemiyor ben yiyorum . client bozuldu diye clienti yeniledim silip tekrar yükledim yine aynı sorun. v25 te böyle bir sıkıntı yoktu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="REPUBLIC"] legal olarak kasarkende sıkıntı var evet doğru ama arkadaşım ile aynı slotta kasıyoruz o dc yemiyor ben yiyorum . client bozuldu diye clienti yeniledim silip tekrar yükledim yine aynı sorun. v25 te böyle bir sıkıntı yoktu.

Atak hızınız ve mesafeniz kaç ? Arkadaşınız sizde ki bot kadar hızlı vuramaz :).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...