Jump to content
  • Kaydol

V27 Sürekli Dc Sorunu

ikiztepe55
 Share

Önerilen Mesajlar

Okçuyum sürekli dc yiyorum üstelik atağı elle yaptığım halde yine dc yedim koxp sorunlu daha önce 9 lu kullanıyodum mesafe 10 da dc yemiyodum ama şimdi mesafe 1 yaptığım halde dc yiyorum. Atakdan mı dc yiyorum diye elle atak yaptım yine dc oldum bu sorunu çözermisiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hacım bendede aynı sorun var v27 'de sorun var dedim ama @[member="devilcraft"] botun bulundugu klasördeki su metni yolladı cevap olarak "Soru : 3lü,5li,8li ve 9lu oklarda 3-5 dk içinde dc oluyorum ne yapmalıyım?
Cevap: Maalesef henüz yapabileceğiniz yada yapabileceğimiz birşey yok.Bazı yaratıklarda özellikle ufak olanlarında böyle bir bug mevcut.Koxpta atak sekmesinde sağ üstte bulunan skill mesafesini 1 yaparak dcyi azaltabilirsiniz."

tarihinde bneskaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nasıl mesafe yi 15 yaptın hocam ve nerede 15 iken dc yemiyorsun .ben  10 yapmaya korkuyorum chaar 5 de dc yiyor.ve hangi skili vuruyorsun

eslantta bıle dc olmuyo car satıros htb htc bana mısın demıyor 9 lu kullanıyorum 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eslantta bıle dc olmuyo car satıros htb htc bana mısın demıyor 9 lu kullanıyorum 

Abi orda nasıl banlanmadan kasıyosunuz , hep ravende bp ile kasardım 10 dk htcye geçtim gm yan slottaki okçuyla beni banladı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...