Jump to content
  • Kaydol

Neden Speedy?

Songy
 Share

Önerilen Mesajlar

Herkesin tercihi demek bence tabiki doğru değil. Zira dediğim gibi ben exp bot kullanıyordum. Daha açıklayıcı avantaj - dezavantaj (diğer botlara veya en azından exp bot'a kıyasla) gibi bir açıklama olursa çok sevinirim. :)

tarihinde Songy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben priest oyuncusuyum. Aslında başka bot kullanmadığım için karşılaştırma yapamam ancak forumlardan okuduğum kadarıyla Exp bot hakkında şunları söyleyebilirim. 1 aydır exp bot kullanıyorum.

-Patchlerde falan hiç sorun yaşamadım 2-3 saate max. düzeltiyorlar botu.
-Botun durduğuna şahit olmadım.
-Bot kaynaklı DC olmadım. Hemde hiç.
-Boss arama özelliği, upgrade özelliği yok malesef (bunula ilgili bir kaç istek konusu gördüm forumda).
-2 farklı botu mevcut. Eski versiyon stabil ancak yavaş atak hızı var(aynı zamanda yavaş hedef seçme). Yeni versiyonu çok hızlı ve güzel ancak itemleri sat bölümüne ben bir türlü alışamadım.Potları kitabı falan satıyor ayarlarıyla uğraşamadım :).
-Gm oyuna girdiğinde oyunu kapat seçeneği mevcut ama town at seçeneği gibi bir seçeneği yok.
-Oto-trade olayı yok, kendisine oto trade yapıldığında altından kalkmasını biliyor.

Şimdilik hatırlayabildiğim bunlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir kaç kişi sürekli dc oluyorum demesine rağmen ( ki ben diğer koxpların reklamcıları diye düşünüyorum :) ) koxp yüzünden dc olduğumu bilmem.900 dakikaları gördüm koxp ile relog atmam gerektiği için çıkmıştım.
-sadece okçu olarak kullanıyorum ve bu 4. satın alışım olucak devilcraft ın anlattığı gibi ayarlarını yaparsan hiç bir sorun yaşamassın slotu sadece kolebot alır senden.oda şu şekilde ; kole uzaktan vurabildiği için moba gidene kadar 3-4 kere 5 li çalışıyor.ama okların 2-3 ü isabet ettiği için mana su gibi akıyor.yani burda kole avantajlı gibi gözüksede direk speedy öne geçiyor.

-2 programcısını biliyorum @[member="aktay28"] ve @[member="DEVILCRAFT"] bu adamlara ne sorarsan ne istersen koxp üstünde hepsini ypaıyorlar.yani şu şekilde ; üşenmessen gir benim eski msjlarıma isteklerimi gör, hepsi şuan koxpta var.hatta bugun 4 gibi istediğim özellik (genie aç-kapa) şuan aktif kullanıyorum. (onun için ayrıca teşekkür ederim)

-exp botta bildiğim kadarıyla ts basmıyor.bunda öyle bişi yok.

-şimdiye kadar kole ve kobot kullandım kole dediğim gibi zaten mana düşmanı.kobot ise canı isterse keyfi olursa attack yapıyor.bildiğin kanı.

-multi yok bikaç sürüm denedik burda hep beraber ama oyun yakalıyor.en iyi sonla dc yada gözlüklü.kötüsü zaten hapis.onun için şuan aktif değil anladığım kadarıyla.

sormak istediğin birşey varsa yaz konu altına aklıma gelen bunlar.açıkçası ben çok memnunum tavsiye ederim.bak şuan yazarken speedy slotu yine dağıttı :)

ha unutmadan akşam saat 6-9 arası free.gir dene bende öyle deneyip beğenip satın almıştım ki bu tüm botların önüne geçiriyor al dene farkı sen gör tadındaki bu uygulama. :)

tarihinde SweetS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hepinize çok çok teşekkür ederim :) Bir deneyeyim speedybot'u madem deneme imkanımız var :).
Memnun kalırsam tabiki alırım. Özellikle programcıların ayrıca ilgilenmesi çok hoş.

*Düzelteyimde expbotta ts basılıyor. :) 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...