Jump to content
  • Kaydol

Koxptaki buglar , hatalar

sabo57
 Share

Önerilen Mesajlar

Koxpta bir çok çalışmayan eklenti var örneğin listeden seç yaptıgımızda her şeyi toplaması gibi veya her şeyi topla dediğimizde hiç bir şeyi toplamaması gibi saçma sapan zamanlarda kafasına göre toplaması sundriesten wolf almaması , sundries - banka arasında bir çok kez tur atması bunlar sadece benim gördüğüm bu hatalar ne zaman düzeltilecek yeni versiyon çıkacakmı @[member="aktay28"] @[member="devilcrafty"]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="sabo57"] durmadan koordinatlar arasında gidip gelmesinin sebepleri var, tedarik zamanı sundriese gittiğinde üstünde yetersiz para, weight sorunu yüzünden gidip gelir buna dikkat etmeniz gerek. Herşeyi topla (peri) çalışır fakat dikkat edin F10'daki pet loot bölümünde girilen fiyatı 0 yapmazsanız o fiyatın altındaki itemleri toplamaz. Listeden topla seçeneğinde bir sorun olduğunu düşünmüyorum birden çok toplama seçeneğini aktif ettik ayarları biraz düzgün kullanırsak problem çıkacağını sanmıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="DEVILCRAFT"] speedybotta var peri toplaması xskip koxpta yok öyle birşey süper loot ile hile var listeden topla seçili olmasına rağmen her şeyi topluyor bazen listeyi topluyor sadece xskip koxp'a acaba güncelleme getirsenizmi speedybottaki genel menüsünü koysanız düzelir herşey pek anlamıyorum işinize karışmak gibi olmasın 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="sabo57"] 19xx'de peri yok, super loot var oda oyunun fonksiyonu fakat toplu kesilenleri toplamıyor yada sonradan kutuların yakınına gidince. olsa eklerdik listeden toplaması buga girebilir bir kaç kere opsiyon değiştir oto kutuda listeden seçili iken hepsi yada super lootu seç sonra listeye dön

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="sabo57"] 19xx'de peri yok, super loot var oda oyunun fonksiyonu fakat toplu kesilenleri toplamıyor yada sonradan kutuların yakınına gidince. olsa eklerdik listeden toplaması buga girebilir bir kaç kere opsiyon değiştir oto kutuda listeden seçili iken hepsi yada super lootu seç sonra listeye dön

dostum benım konumada cevap verırsen sevnıırım xskıpte sureklı kapat hatası sorunu var...50 kere konu actım bı kere olumlu olumsuz cvp vermedınız. !

kontrol edilir fakat detay ver, işletim sistemin detayı, kullandığın karakter - açtığın skilleri vs

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam koxpda bide "" invalid floating point hatası veriyor arada, o hata gelince char saldırmıyor ve ölüyor. Birde attack ile bot başlat buttonlarına tam tıklanmıyor, arada kendi kendine bot ve atak duruyor bir sıkıntı var.

tarihinde MURAT KANDİL tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...