Jump to content
  • Kaydol

Merak ettigim bir kac husus

cagatayy38
 Share

Önerilen Mesajlar

1- steamko da speedybot kullanıyorum, oturtarak genie toplasak sonra botta genie aç ı da işaretlesek süresi biter mi ? normal satın alarak işaretlesek süresi biter mi ?

2- legal giriş yapsak orjinal genie açsak , partyde bot kullananlar var diye ban yer miyiz ? 

3- illegal girdikten sonra botu kapatıp legal giriş yapsak banlanma riskimiz var mı ? ( xıgncode'un loglarından filan bulunur diyorlar da )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

an itibariyle 2.sini yaşıyorum şuan bi sorun var bottan mı acaba ? 

madende kasıyorum dc yazısı gelmiyor taşa sürekli kazmayla vuruyor char ama bakıyorum inventory hiç değişmiyor yarım saattir böyle all chattan yazı yazdım yazmıyor bugün yarımşar saat arayla oldu v27 ve v29 da dc yazmadığı içinde anlamıyorum çalışmadıgını kendim çıkıp girmek zorunda kalıyorum ilgilenilirse sevinirim.

edit : yarın sabah yine bakacağım yine aynı sorun olursa koıpya clienti bir daha kopyalayıp deneyeceğim.

eğer böyle bir sorun varsa maden başlat a tıkladıktan sonra madende gelen exp gelmemesini bot anlayıp oyundan atarsa bir dahaki sürümde daha iyi olur.

ilave olarak oto loginde ekstra olarak whisper,party,trade blocklama butonuda olursa tadından yenmez :)

tarihinde cagatayy38 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...