Jump to content
  • Kaydol

speedy bsede dururken bile dc veriyor

munufi
 Share

Önerilen Mesajlar

kaç gündür yazmadım yorumları okudum bir ilgi alaka yok birde birileri yazmış yok efendim farklı firmalardan kötülemek için yazıyorlar vs vs arkadaşım 5 li ok 3 lü ok 8-9 açıkken dc kapalıyken dc sürekli dc bir bakın şu lanet olası şeye boşuna paramı verdik yeter artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kaç gündür yazmadım yorumları okudum bir ilgi alaka yok birde birileri yazmış yok efendim farklı firmalardan kötülemek için yazıyorlar vs vs arkadaşım 5 li ok 3 lü ok 8-9 açıkken dc kapalıyken dc sürekli dc bir bakın şu lanet olası şeye boşuna paramı verdik yeter artık

bu botun yapımcılarına bıle ılgı alaka  yok dıyorsanız pıyasadakı dıger botların sıtelerıne gırıp bakmamıssınız demektır.

@[member="DEVILCRAFT"] @[member="aktay28"] @[member="REPUBLIC"] ın yanı sıra nacızane bende elımden geldıgınce cevaplamaya calısıyorum bıraz haksızlık edıyorsun özel hayatlarında kım ne yasıyor bılemeyız. vıze haftası bıle gırıp bakıyorum ara sıra sıteye 

sorununa gelıcek olursak bazı slotlarda legal olarak bıle dc verıyor oyun koxpla alakası yok tekrar söyluyorum bende okcuyla bazen gırıp denıyordum ban yemeden önce 9 lu okla atak mesafesı 15-20 lerdeyken bıle dc yemezken baska bırı atak mesafesı 1 ken dc yıyor ısletım sıstemınden tut ınternet hızına kadar degıskenlık gösterıyor bu durum ustune koxp ayarların ve oyunun bugunuda koyarsak suclanacak bırını arıyorsan yıne speedy botu sucla ama bu cözum degıl son olarak tw yollarsan bakabılırım bı gıtmeden 

tarihinde DamaS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyunda genel bir hata olduğunun farkındayım lakin bakın basede dururken bile dc veriyorsa bir sıkıntı var demektir. daha düşük versiyonlardada kullandım bunu 12 gün oldu kullanalı ve tüm konuları okuyarak problemimi çözdüm anlatıldğı gibi şuanda 2- gündür afaki bir durum söz konusu atack açmıyorum sadece botu açıp mana pot bastırıp kendim oynadığım zaman bile dc alıyorum ....çoklu ok yoksa bot kullanmanın okcu için herhangi bir yararı varmı sizce ? Ayrıca vizeleriniz olabilir ozaman bota vize arası verdik yazın ????? eğer bir şeyi ücretli yapıyorsanız gerekli ilgi ve alakayı gösterin ...ticaret BAHANE kabul etmez. en yakın zamanda çözüm bulun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kaç gündür bende yazmıyım yazmıyım biraz bekliyim dedim ama rouge okçu var bende ve herhangi bir atak kısmından birşeyi seçtiğim anda dc veriyor hata kodu da şu:

21:26:16 10-4-2016 : Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 2 - Bağlantı Beklenmedik Şekilde Koptu
21:27:38 10-4-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 401.1

üstelik oyuna girmek için launcher a tıkladığımda veya ilk oyun ekranı gelince de bu hatayı alıyorum.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kaç gündür bende yazmıyım yazmıyım biraz bekliyim dedim ama rouge okçu var bende ve herhangi bir atak kısmından birşeyi seçtiğim anda dc veriyor hata kodu da şu:

21:26:16 10-4-2016 : Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 2 - Bağlantı Beklenmedik Şekilde Koptu
21:27:38 10-4-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 401.1

üstelik oyuna girmek için launcher a tıkladığımda veya ilk oyun ekranı gelince de bu hatayı alıyorum.

botu sılıp rardan tekrar cıkarıp deneyın ayarları 0 layın yanı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyunda genel bir hata olduğunun farkındayım lakin bakın basede dururken bile dc veriyorsa bir sıkıntı var demektir. daha düşük versiyonlardada kullandım bunu 12 gün oldu kullanalı ve tüm konuları okuyarak problemimi çözdüm anlatıldğı gibi şuanda 2- gündür afaki bir durum söz konusu atack açmıyorum sadece botu açıp mana pot bastırıp kendim oynadığım zaman bile dc alıyorum ....çoklu ok yoksa bot kullanmanın okcu için herhangi bir yararı varmı sizce ? Ayrıca vizeleriniz olabilir ozaman bota vize arası verdik yazın ????? eğer bir şeyi ücretli yapıyorsanız gerekli ilgi ve alakayı gösterin ...ticaret BAHANE kabul etmez. en yakın zamanda çözüm bulun...

1.benım bottan herhangı bır kazancım yok sorunu olan ınsanlara elımden geldıgınce yardımcı olmaya calsıyorum bır menfaatım yok bu olaydan

2.dedıgın gıbı bır sorun varsa sorununu http://devilcrafty.net/topic/4903-speedybot-steamko-her-sey-tek-baslik-altinda-guncel/ yaz koxpun yapımcıları okuyorlar yorumları zaten emın ol uzerınde de calısıyorlardır bıraz sabır gösterıp bekleyın o zaman gıden gunlerın eklemesını de yapıyorlar 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

botu sılıp rardan tekrar cıkarıp deneyın ayarları 0 layın yanı

değişen birşey olmuyor. dahaönce de denedim. seni kırmayıp yine denedim. aynı hatasürekli veriyor. hatta oyunu silip yüklidim bir de öyle denedim. koexp den kaynaklanan bir durum bu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1.benım bottan herhangı bır kazancım yok sorunu olan ınsanlara elımden geldıgınce yardımcı olmaya calsıyorum bır menfaatım yok bu olaydan

2.dedıgın gıbı bır sorun varsa sorununu http://devilcrafty.net/topic/4903-speedybot-steamko-her-sey-tek-baslik-altinda-guncel/ yaz koxpun yapımcıları okuyorlar yorumları zaten emın ol uzerınde de calısıyorlardır bıraz sabır gösterıp bekleyın o zaman gıden gunlerın eklemesını de yapıyorlar 

DamaS ozaman her konuya atlamayın bırakında yapımcılar cevap versin ????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hata senın gıbı ınsanları ınsan yerıne koyup cevap vermemde 

Git derslerine çalış seninle vakit kaybedemem şuraya admin yada başkaları cevap versin ayrıca hakaretvari cümlelerle yaklaşma git sen kendini insansı bir yere koymaya çalış kendinden büyüklerede nasıl davranacığını bir öğren eğitimini tamamla...............

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

değişen birşey olmuyor. dahaönce de denedim. seni kırmayıp yine denedim. aynı hatasürekli veriyor. hatta oyunu silip yüklidim bir de öyle denedim. koexp den kaynaklanan bir durum bu

tw yollayın 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Git derslerine çalış seninle vakit kaybedemem şuraya admin yada başkaları cevap versin ayrıca hakaretvari cümlelerle yaklaşma git sen kendini insansı bir yere koymaya çalış kendinden büyüklerede nasıl davranacığını bir öğren eğitimini tamamla...............

yav bak guzel kardesım verdıgın 20 lıra para attıgın havalara bak 20 lırayla kımı satın aldıgını sanıyosun vakıt kaybedemezmıs zaten koxpun parasını en gec 2 gunde cıkarıyosunuz 20 lıraya bot verıyolar adamlara bıde demedıgınızı bırakmıyosunuz yok ya haksızlıga gelemem arkadas artıst ya asabımı bozdun aksam aksam  ayrıca kıme nasıl davranıcagımı cok ıyı bılıyorum aılemı erken kaybettıgım ıcın kendı egıtımımı kendım tamamlamaya calıstım senın gıbı ınsanlar gercek hayatımda da karsıma cıkıyorlar agızlarının payını yollayıp gönderıyorum o yuzden daha fazla asabımı bozma yetkım olsa suresız banı yemıstın sımdıye 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adam su anda haklı kardeısm aynı sıkıntı bendede war kac saattır gırıyosuz baglantı koptu hata kodu 2 gırıyosun baglantı koptu hata kodu 1 bı bakın suna resetmı atıyonuz nabıyonuzz bıde okcuyuz okcuda katlıyam bole bıse yok ya kafayı yıcem kac saattır sorun bende dıye ınt aldım fırmayı arayıp hızımı bıle en usd sewıyeye cıkarttım yıne aynı yıne aynıı bakın suna ya yeter

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yav bak guzel kardesım verdıgın 20 lıra para attıgın havalara bak 20 lırayla kımı satın aldıgını sanıyosun vakıt kaybedemezmıs zaten koxpun parasını en gec 2 gunde cıkarıyosunuz 20 lıraya bot verıyolar adamlara bıde demedıgınızı bırakmıyosunuz yok ya haksızlıga gelemem arkadas artıst ya asabımı bozdun aksam aksam  ayrıca kıme nasıl davranıcagımı cok ıyı bılıyorum aılemı erken kaybettıgım ıcın kendı egıtımımı kendım tamamlamaya calıstım senın gıbı ınsanlar gercek hayatımda da karsıma cıkıyorlar agızlarının payını yollayıp gönderıyorum o yuzden daha fazla asabımı bozma yetkım olsa suresız banı yemıstın sımdıye 

20 liranın havasını atacak değilim ...ufak beyinli arkadaşım....olaya düz kontak bakma bence.....o 20 tl ler birikerek burdaki vatandaşlar işlerini yürütüyor.... yoksa hostun serverin parasını çıkarıp senmi veriyorsun ??? kim olduğumu bilmedende yorum yapma bence....gerçek hayatta ben gibiler karşına çıkmamış sanırım ....çıksaydı elinden tutup sana iyi bir eğitim verirlerdi.........eksik kalmışsın.....sana laf dememin sbebi modaretör vs herhangi bir vasfın yokken her konuya atlama dedik....bırak buranın yöneticileri modaretörleri cevap versinler dedik...git vizelerine çalış dedik....ayrıca yok ban atardım yok senin gibileri insan yerine koyup cevap verende kabahat gibi de abuk subuk cümlelerle bir daha yorumlarıma gelme.....muhatabım değilsin olamazsında...bırak büyüklerin kendi aralarında konuşsunlar.....birdahada yazdığım herhangi bir konuya yorum yapma 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...