Jump to content
  • Kaydol

koxpu açtığımda ya da girdiktek sonraki hata ?

yasar50
 Share

Önerilen Mesajlar

hocam suan bende halen sorun var botu yonetıcı olarak calıstırıyorum bot gozukup dırek kapanıyor baglantı hatası dıyor sorun genelmı yoksa tek bendemı olustu suan @[member="DEVILCRAFT"]

tarihinde kartal67 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar şimdi size k0xpu sorunsuz nasıl kullanacagınız anlatıyorum.Pce önce bir reset atın tüm zibidi botları silin.Hotspot shield eliteyi indirin. zibidi bot v28 i indirin.ve girin sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.Steamko için geçerli bu.Teşekkür dönüşü yaparsanız sevinirim .bir çok hatada buraya damlarım iyi keyifli oyunlar :) 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SELAM BENDE  DÜNDEN BU YANAAYNI HATAYI ALIP DURUYORDUM SAYENİZDE BİRDE BAN YEDİM YA OH NE ALA  24 SAAT BAN  BUNU KİM TELAFİ EDECEK VE BİR AÇIKLAMA  SAYENİZDE 24 X1,5 GÜNÜM  GİTTİ BİLMNİYORUM  NE  ZAMAN  DÜZELECEK BU  KAHROLASI SUNUCU AMA  ŞU SUNUCUYU AYARLAYIN ARTIK  BEN İŞ YAPAMAZSAM SİZ ASLA YAPAMAZSINIZ BUNU BÖYLE BİLİN  KOLAY GELSİN  TİKCKETE DE CEVAP CVERİN ŞİMDİ BEN RESET ATACAM PC  DÇNÜŞÜMDE  DÜZELMEMİŞSE  ....... KOLAY GELSİN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SELAM BENDE  DÜNDEN BU YANAAYNI HATAYI ALIP DURUYORDUM SAYENİZDE BİRDE BAN YEDİM YA OH NE ALA  24 SAAT BAN  BUNU KİM TELAFİ EDECEK VE BİR AÇIKLAMA  SAYENİZDE 24 X1,5 GÜNÜM  GİTTİ BİLMNİYORUM  NE  ZAMAN  DÜZELECEK BU  KAHROLASI SUNUCU AMA  ŞU SUNUCUYU AYARLAYIN ARTIK  BEN İŞ YAPAMAZSAM SİZ ASLA YAPAMAZSINIZ BUNU BÖYLE BİLİN  KOLAY GELSİN  TİKCKETE DE CEVAP CVERİN ŞİMDİ BEN RESET ATACAM PC  DÇNÜŞÜMDE  DÜZELMEMİŞSE  ....... KOLAY GELSİN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...