Jump to content
  • Kaydol

bağlantı hatası

Ali İhsan Akbıyık
 Share

Önerilen Mesajlar

Bende bunları alıyorum
14:27 11-4-2016 -> Sunucu bağlantısı beklenmedik şekilde bilgisayarınız tarafından kapatılmış.

14:30 11-4-2016 -> Sunucu Bağlantıyı Kapattı. Olası Sebepler : Hatalı Kullanıcı Adı/Şifre - Süre Kalmayan Hesap - Farklı pc ile tek hesap girişi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="Salih Karaduman"] telafisi yapılacak yazdım daha kaç kere yazayım, boşa giden bir şey yok

telafisi yapılcakdır elbetde bugune kadar fazlasıyla telafi yapdınız ondan suphemız yok yanlız bize bu saatde lazım siz dunu bugune getirmek icin bir telafi yapamazsınız ve bu kullanıcılar size 2 aydır anlayış gösteriyor bu problemler ilk defa olmuyor gecmiş gunlerde cok sorun oldu evet bana veya bazılarına 20 tl pek bişey degil ama bazıları sabah çalışıp akşam bu saatde stres atmaya gırıyor ve calışdıgı parayıda zevk almak icin veriyor ne yazikki yarın oldumu siz yarın bugunun telafısını yapamazsınız ilk defa degil 2 aydır bu problemler suruyor. ben size anlayış gösteriyorum ugrastıgınızıda göruyorum basarılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

telafisi yapılcakdır elbetde bugune kadar fazlasıyla telafi yapdınız ondan suphemız yok yanlız bize bu saatde lazım siz dunu bugune getirmek icin bir telafi yapamazsınız ve bu kullanıcılar size 2 aydır anlayış gösteriyor bu problemler ilk defa olmuyor gecmiş gunlerde cok sorun oldu evet bana veya bazılarına 20 tl pek bişey degil ama bazıları sabah çalışıp akşam bu saatde stres atmaya gırıyor ve calışdıgı parayıda zevk almak icin veriyor ne yazikki yarın oldumu siz yarın bugunun telafısını yapamazsınız ilk defa degil 2 aydır bu problemler suruyor. ben size anlayış gösteriyorum ugrastıgınızıda göruyorum basarılar.

Hislerime tercüman oldunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

@[member="Salih Karaduman"] hocam hiç kimse zevk almak için koxp kullanmaz o konuda bir anlaşalımda :D bir getirisi olduğu için burdayız hepimiz ayrıca, serbest piyasa her taraf koxp dolu alternatif çok onları deneyin. Ciddi ücretleri var uyarıyım. He ben reklam amaçlı burda değilim devilcrafty ne ihtiyacım varsa allaha şükür hepsini karşıladı şimdiye kadar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...