Jump to content
  • Kaydol

key yada kullanıcı adı hatalı uyarısı keyi yeni aldım yardım!

sago0217
 Share

Önerilen Mesajlar

senlık bı durum yok suan sorun var 2 gundur duzelmedı bı gıdıp gıdıp duruyor

kardeş yeni aldıgım keyi görmuyor bu normalmi kayt ettiremiyorum keyi sanki kullanılmış key gibi hata veriyor!!!

keyı kayıt etmeden süre gitmeye başlarmı bunuda cevaplarsan sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de aynı sorunu yasıyorum kardesim kazık yemiş olduk. Şikayet yazacam ve bu siteyi şikayet edecem boşuna mı para veriyoruz biz

bilader biz aylardır kullanıyoruz bu botu hiç hakkımız kalmadı begenmiyorsan kullanma zorla kullandıran yok istedigin yerede şikayet et sabretmesini bilmiyorsan hiç bir botu kullanamazsın pvp lerde başka calısan bot bulursan helal olsun sana 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bilader biz aylardır kullanıyoruz bu botu hiç hakkımız kalmadı begenmiyorsan kullanma zorla kullandıran yok istedigin yerede şikayet et sabretmesini bilmiyorsan hiç bir botu kullanamazsın pvp lerde başka calısan bot bulursan helal olsun sana 

kardeş yeni key bu şekilde hata verince insanın aklına herşey geliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aklına bısı gelmesın cunku o key henuz kullanıma acılmadı sunucu kapalı suan acılınca aktıf edersın bız 2 gundur gır cık oyuna yalama olduk sabredın az 

aydınlatıcı bilgin için tşkrler kardeşim bir sorum daha olacak ne zaman açılır net bir bilgi varmı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de aynı sorunu yasıyorum kardesim kazık yemiş olduk. Şikayet yazacam ve bu siteyi şikayet edecem boşuna mı para veriyoruz biz

sıkayet edecek bısı yok yapılan legal bısı degıl cunkı , almasaydın derler bu ısyanına karsılık ama adamlar bu ısten para kazanıyorlar elbet ılgılenırler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="sago0217"] keyini ticket olarak at, kayıt olmadan key yükleyemezsin bu arada

@[member="[email protected]"] sorun değil o sizin hatanız, hatalarınızın farkında olmadığınız için bilmeden bizi suçlamaya çalışıyorsunuz zaten sizlerden her zaman gördüğüm haraket bu, kayıt olmadan key yükleyemezsin. Yüklediğin halde tekrar yüklemeye çalışıp neden hata veriyor da demeyin mümkünse bir giriş yapmayı deneyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="sago0217"] keyini ticket olarak at, kayıt olmadan key yükleyemezsin bu arada

@[member="[email protected]"] sorun değil o sizin hatanız, hatalarınızın farkında olmadığınız için bilmeden bizi suçlamaya çalışıyorsunuz zaten sizlerden her zaman gördüğüm haraket bu, kayıt olmadan key yükleyemezsin. Yüklediğin halde tekrar yüklemeye çalışıp neden hata veriyor da demeyin mümkünse bir giriş yapmayı deneyin.

kardeş çok sağol ilgin için sorunu çözdün ilk defa aldğım için sıkıntı yaşadım tekrardan teşekürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...