Jump to content
  • Kaydol

KULLANICI ADI VEYA KEY HATASI LÜTFEN YARDIM !

ss1102
 Share

Önerilen Mesajlar

daha önce birçok kez bot satın aldım fakat bu akşam aldıgım botu yüklerken kullanıcı adı veya key hatası aldım bir türlü gönderdiginiz keyi yükleyemedim ne yaptıysam Acil yardımlarınızı bekliyorum malesef forumdada canlı destek diye bir buton yok 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugun 19-21 ucretsız saatte her gun gırdıgım kullanıcı adı sıfre kabul etmedı , hemen yenı bı uyelık aldım eskısının sonuna 2 getırerek (ornek a olmadı a2 yaptım)

baglan dedım 2 saatım oldugunu soyledı , oyle yapmanı tavsıye ederım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugun 19-21 ucretsız saatte her gun gırdıgım kullanıcı adı sıfre kabul etmedı , hemen yenı bı uyelık aldım eskısının sonuna 2 getırerek (ornek a olmadı a2 yaptım)

baglan dedım 2 saatım oldugunu soyledı , oyle yapmanı tavsıye ederım

yeni id alıp keyi yüklemeyi denedim fakat gene aynı hatayı verdi hocam uzun süredir kullanıyorum zaten bunu 15 günde bir 20 tl düzenli ödemem var :D canımı sıktı bu olay ve bu konu ile muhattap ola bilecegim yetkili birini bulmak nekadar zor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynı sorun bendede vardı eğer birçok kez kayıt olduysanız içlerinden birine keyiniz kayıt oldu o sebepden dolayı o hatayı veriyor.kayıt olduğunuz ıd ve şifreleri tek tek giriş yapmaya çalışın bulamassanız adminden kayıtlı ıd ve şifrenizi isteyin gereken cvp veriliyor kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynı sorun bendede vardı eğer birçok kez kayıt olduysanız içlerinden birine keyiniz kayıt oldu o sebepden dolayı o hatayı veriyor.kayıt olduğunuz ıd ve şifreleri tek tek giriş yapmaya çalışın bulamassanız adminden kayıtlı ıd ve şifrenizi isteyin gereken cvp veriliyor kolay gelsin.

nasıl isticem adminden acaba daha ilgilenen olmadıki admine ulasıyım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nasıl isticem adminden acaba daha ilgilenen olmadıki admine ulasıyım

ilk önce kayıt olduğun kullanıcı şifreleri dene giriş yap sorun çözülmezse ticket at bölümünden  keyine kayıtlı ıd şifre adresini istersen yardımcı olurlar ticket atarken keyinide yaz gönder.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...