Jump to content
  • Kaydol

Rpr gittiğinde Potçudan Pot Alınabilmesi?

Siyahis
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhabalar arkadaşlar.

Benim burada size bir sorum olacak.

Botu kullandığım vakit  sundires ve healing i ayrı ayrı tanıtıyorum lakin   rpr zamanı rpr gidiyor  ama o  zaman potcuya ugramıyor geliyor slota  2 pot bitince tekrardan town atıyor potçuya gidiyor bu da baya bi zaman kaybına yol açıyor bunu giderebilmemizin bir yolu var mı?

yani rpr ve repot u bi anda yapmasının bi yolu var mı speedybotta?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rpr yapmaya gitmişken potçuyada uğrasın istiyorsunuz yanlış anlamadıysam.bununla ilgili çalışmamız olacaktır en kısa sürede.

aynen öyle @[member="aktay28"]   dört gözle bekliyorum şuan 2083.27 yi kullanmaktayım  ve çok memnunum  daha bir kere bile yakalanmadı gözlüğe.  yeni sürümü denedim onlarda ufak yakalanmalar oldu. böyle temiz bir şey olursa çok sevinirim. kolay gelsin iyi günler.

mesela şöyle bişi olabilir sundrise geldiğimzi vakit bankayı da tanıtmak istememiz opsiyonumuzda ya potçuyuda öyle yapabilirsiniz bence.

tarihinde Siyahis tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar arkadaşlar.

Benim burada size bir sorum olacak.

Botu kullandığım vakit  sundires ve healing i ayrı ayrı tanıtıyorum lakin   rpr zamanı rpr gidiyor  ama o  zaman potcuya ugramıyor geliyor slota  2 pot bitince tekrardan town atıyor potçuya gidiyor bu da baya bi zaman kaybına yol açıyor bunu giderebilmemizin bir yolu var mı?

yani rpr ve repot u bi anda yapmasının bi yolu var mı speedybotta?

aynı sorun bendede vardı eğer görev potlarını kullanıyorsan çöpe at onlar engelliyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...