Jump to content
  • Kaydol

HDD banına çözüm var mı ?

tugrulserhat
 Share

Önerilen Mesajlar

hdd ban atmazlarda oldui attı pc hard disk serial değiştirme programlari war 1.cisi hard disk serial number change var bi ara pvp de ban yemiştim super program oyuna girebildim geri  :D  :D  :D bide VOLUM ID var bu 2  si süper atmazlarda  binde 1 ihtimal 25 kez ban yedım 1 kez bile steam ko hdd ban yemedım  ^_^  ^_^  ^_^

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hdd ban atmazlarda oldui attı pc hard disk serial değiştirme programlari war 1.cisi hard disk serial number change var bi ara pvp de ban yemiştim super program oyuna girebildim geri  :D  :D  :D bide VOLUM ID var bu 2  si süper atmazlarda  binde 1 ihtimal 25 kez ban yedım 1 kez bile steam ko hdd ban yemedım  ^_^  ^_^  ^_^

attıkları bana tıcketla ıtıraz edınce ıp ban yıyorsun malesef cunku adamların ekmegıne yag suruyorsun tıcket atınca ıp den bulmaları kolaylasıyor ama hdd banı bende görmedım daha steamko da

tarihinde DamaS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

steamko için hdd ban gibi bir durum yok sonuçta acc ban yiyorsun fakat pvplerde tekrar koxp açıp geleceğini bildikleri için yani yapacaksın belli :D o yüzden hdd romundaki bazı bilgilere ban atıyor hdd serial changer filan eskidendi işlemez onlar şimdi 

bu konu hakkında projeleri raftan çıkardıkta tekrardan mağazaya düşer mi duruma göre artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...