Jump to content
  • Kaydol

Bağlantı Hatası Alan Arkadaşlar Sanırım Çözüm buldum.!

fevorx
 Share

Önerilen Mesajlar

temızledım aynı sekılde hata vermeye devam edıyor

tüm içerikleri temizle modemi resetle pc yede reset at birde kxpun icindeki dosyada o hata koduyla ilgili sunları paylaşmış arkadaş

Soru : Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 1 hatası nedir?
Cevap: Bu hatayı hesabınızda gün yoksa,hesabınıza başka yerden girildiyse,internet bağlantınız kesildiyse yada kalitesi çok düştüyse verir.

bunlardanda emin ol tekrar dene.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkaşın nasıl girdiğini açıklıyım :D Bazen o kopukluk olana kadar oyuna girmiş oluyosun ve atmıyor. Örneğin bende 2 pc var tekişnin oyuna girişi 1 dakika sürüyor teki 20 saniye tekini zar zor sokmayı başardım ama yavaş olanı 1 saattir zorluyorum. Tavsiyem oyundan çıkma çünkü gene aynısı olucak :D Tecrübeye sabittir 2 adet pcde bu kospu kullanıyorum ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkaşın nasıl girdiğini açıklıyım :D Bazen o kopukluk olana kadar oyuna girmiş oluyosun ve atmıyor. Örneğin bende 2 pc var tekişnin oyuna girişi 1 dakika sürüyor teki 20 saniye tekini zar zor sokmayı başardım ama yavaş olanı 1 saattir zorluyorum. Tavsiyem oyundan çıkma çünkü gene aynısı olucak :D Tecrübeye sabittir 2 adet pcde bu kospu kullanıyorum ben.

Siz genede bir deneyin cünkü daha öncede mesela bir siteye giremiyorken ccleanerle temizleyerek sorunu çözdüm bunları sizde daha önce yapmışsınızdır o yüzden diyorumki neden olmasın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

usta ben sırf su botu düzgün çalıştırabilmek için kere kere format aldım gene sorun çıktı gittim chrome kadar aklına gelcek herseyı sıldım temizledim pcde sadece steam ve ko var ve driverler yüklü sen düşün :D cc lenrlık bi duru mdeğil bi sunucu ile alakalı bi sıkıntı 1000 kerede temizlesen düzelmez yani üstad :D bekliyoruz diğerinide şans kaza soktuysam değmeyin keyfıme  :D aha oda girdi :D 73 . denemede :D dur dc olamdan kasım :D 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım sırf dediklerini denemek amaçlı oyundan cıktım ve sorunsuz bir şekilde gene girdim bence oldu bu iş :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım sırf dediklerini denemek amaçlı oyundan cıktım ve sorunsuz bir şekilde gene girdim bence oldu bu iş :)

direk atıyor benı oyuna baglanmadan 

İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 401.1

herseyı yaptım ne kullanıyorsun sen 7 mı 8 mı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

direk atıyor benı oyuna baglanmadan 

İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 401.1

herseyı yaptım ne kullanıyorsun sen 7 mı 8 mı

7 kullanıyorum birde eger steami kendin acıyorsan steami kapatıp bota actırtırmsın ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gene gitti usta bılıyorum bazıalrında sorun yok bizim arkda giriyomuş. Soprun yokmuş ama %90 da sorun var. Atıyor. şu an gene cebelleşiyorum seri seri oyun kapatıyor.

Mesajınız düzenlenmiştir.

Forumu kullanmanız forum kurallarını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.Lütfen tekrar hakaret içerikli kelimeler kullanmayalım.Bu ikinci görüşüm oldu, üçüncüsünde uyarı alacaksınız.

tarihinde REPUBLIC tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gene gitti mk usta bılıyorum bazıalrında sorun yok bizim arkda giriyomuş. Soprun yokmuş ama %90 da sorun var. Atıyor. şu an gene cebelleşiyorum seri seri oyun kapatıyor.

Belkide botun sunucusunun kapasitesi zorlanıyor oyundakiler oyunda kalıyor bizde anca biri düstügünde girebiliyoruz o kapasite fullendimi girişe           izin vermiyor olabilir ama bende bilmiyorum bi yetkilinin açıklama yapması lazım .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...