Jump to content
  • Kaydol

hotspot ve bot

cagatayy38
 Share

Önerilen Mesajlar

farkettim ki hotspot kullandığım bilgisayarda sürekli kopma sorunu yaşıyor fakat diğer normal girdiğim bilgisayarda bir sorun olmuyor bunun bir çözümü var mı ? ikisinde de speedybot ayrı ayrı var.

free userlarda aynı ıpye bırden fazla kısı baglandıgı ıcın pıng olur paralı almanı tavsıye ederım ılla hotspot kullanıcam dıyosan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 aydır kullanıyorum bir sorun yoktu bu son 4-5 gündür bu olay var , her yarım saatte bir hotspot kullandığım karakter oyundan çıkıyor 400.1 istenmeyen durum tespit edildi hatası geliyor . bot ile ilgili oldugunu düşünüyorum belki bir düzeltme bunun içinde yapılır.

ayrıca paralı veya parasız başka bir program yada yöntem önerebilirseniz iyi olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="cagatayy38"] öncelikle botla alakasız olduğunun sende farkındasın çünkü kendin yazıyorsun, normal girince bir sıkıntı olmadığını o yüzden hotspot gibi free vpn programlarının başka lokasyon üzerinden bağlantı geçirdiğini göz önüne alırsak bu hata ile karşılaşman pekte anormal gözükmüyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 aydır hotspot kullandığım karakterde de bir şey olmuyordu ondan dolayı sordum

bu sıralar sadece hotspot kullandığım karakterde başladı ve oto login çalışmıyor oyundan atınca gerekirse tüm advlog u yollarım saatlerine bakarsınız

en azından oto logine biraz eklemeler yapılsa ne olursa olsun oyunda değilse 15 dkka arayla girmeyi denesin filan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu sıralar sadece hotspot kullandığım karakterde başladı ve oto login çalışmıyor oyundan atınca gerekirse tüm advlog u yollarım saatlerine bakarsınız

en azından oto logine biraz eklemeler yapılsa ne olursa olsun oyunda değilse 15 dkka arayla girmeyi denesin filan

Tekrar yazıyorum ve yukarıda da aynı cevaplar tekrar tekrar verilmiş.Hotspot gibi ücretsiz programlar bağlantı hızınıza etki eder, bu yüzden sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostum ücretsiz ıplerın stabılıtesı tartısılır. 2 ay sorunsuz calısır 1 gun gelır tak dıye bozulur hotspot kullanıyosan 2pc 2 carla denıyosundur buyuk ıhtımal vpn kopunca oto logıne gıremez sende gözukmese bıle there ıs elected hatasını verır logın oldugunda tekrar hotspot aynı/farklı ıp aktıf edıp denemen lazım oto logın ıcın 

tarihinde DamaS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

proxy ip satışı da olsa ve bota eklense güzel olabilir.

3 gündür proxy arıyorum, hotspot hariç diğer proxy programlarında speedy 400.2 hatası verip giriş yapmadı.

proxy ip alsam nasıl kullanılıyor bilmiyorum bunun hakkında bir bilgi bir yerlerde bulamadım bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...