Jump to content
  • Kaydol

SpeddyBot Genie İle ilgili

joffrey3350
 Share

Önerilen Mesajlar

Selamlar kolay gelsin. Benim merak ettiğim 2 bi'şey var. 1.si botta genie ile atak yapı seçtiğimiz zaman genie paketimiz olursa sınırsız mı atak yapıyor sınırlı mı? 2.si ise sınırlı veya sınırsız olsa bile genie yazısını sadece biz mi görüyoruz yoksa çevremizdekilerde görüyor mu? biraz uzun olucak ama 3.sü ise cardinal ve hornetteki arkadaşlar genelde legal genie ile kasmıyorlar mob çekip öldürmeme rağmen slota geliyorlar köpek çıkartıp genieyi açıp tekrar slota geliyorlar seri "z" ye alıyorlar mobu falan . bu speddybotta da var mı? Yanıt veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anladım. Peki ben genie alıp hızlı çalışması amacıyla  speddybot'u kullansam bi sıkıntı olmaz değil mi? Sonuç olarak cardinaldeyken başında olamıyorum karakterin mob vs çekince ölüyor karakter. Hem hızlı bi şekilde slot dönülür legal genieden kutu alırım hemde öldüğü vakitlerde slota tekrar gelir değil mi? Hemde böyle yapan 12452141232 tane kişi var oyunun başından beride hiç ban yemediler 7/24 slottalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar kolay gelsin. Benim merak ettiğim 2 bi'şey var. 1.si botta genie ile atak yapı seçtiğimiz zaman genie paketimiz olursa sınırsız mı atak yapıyor sınırlı mı? 2.si ise sınırlı veya sınırsız olsa bile genie yazısını sadece biz mi görüyoruz yoksa çevremizdekilerde görüyor mu? biraz uzun olucak ama 3.sü ise cardinal ve hornetteki arkadaşlar genelde legal genie ile kasmıyorlar mob çekip öldürmeme rağmen slota geliyorlar köpek çıkartıp genieyi açıp tekrar slota geliyorlar seri "z" ye alıyorlar mobu falan . bu speddybotta da var mı? Yanıt veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

1-Genie paketiniz kaç adet varsa onları kullanır.Bitince tabi ki Genie yazısı gider.

2-Genie yazısını herkes görür.Çünkü bot göstermelik olarak Genie açar.

3-Evet öldüğünüz koordinata geri dönme yani Kalkınca Merkeze Dön seçeneği botta mevcut.

tarihinde REPUBLIC tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="REPUBLIC"] kardeşim cidden çok teşekkür ettim. çok merak ediyordum bu soruları cevaplandırdın eyvallah. kaç zamandır araştırıyordum bi türlü cevaplarını bulamadım tekrardan sağolasın.  @[member="barsak"]  tamamdır kardeşim aklımda bulunsun oda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="REPUBLIC"] aaa reis şu soruyuda sormayı unutmuşum varsayalım ben slottayken öldüm slota gelince köpeği çıkartabilecek miyim tekrar? bu arkadaşlar slota gelince köpeği filan tekrar çıkartıyorda speddybotta böyle bi seçenek var mıydı? 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="REPUBLIC"] aaa reis şu soruyuda sormayı unutmuşum varsayalım ben slottayken öldüm slota gelince köpeği çıkartabilecek miyim tekrar? bu arkadaşlar slota gelince köpeği filan tekrar çıkartıyorda speddybotta böyle bi seçenek var mıydı? 

Bot arayüzünde Ekstra 4 sekmesinde Pet ayarları mevcut.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bot arayüzünde Ekstra 4 sekmesinde Pet ayarları mevcut.

bu ne arkadas dusunmedınız bısey kalmamıs bot superde su dc olayı canımı sıkıyor 5-10 dk sonra dc oluyorum bunla ılgılı soyleyeceklerınız var mı acaba.Bu kadar ılgı var burda bu bot alır basını gider o muhakkak.ilginiz için tesekkurler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...