Jump to content
  • Kaydol

Ip ban yemek.

Ferhatt
 Share

Önerilen Mesajlar

3 KERE MODEM RESETLEDIM CLANERLA TEMIZLEDIM TEL NETIYLEDENEDIM OLMUYOR MK DELIRCEM YA ŞİMDİ BENİM PCMI BANLANDI ÇARMI O MEVZU PCNINOYUNA GIRISI YASAKLANDIYSA MEVZU DEĞİL. AMA ÇAR BANLANDIYSA ONA YANIYORUM .S Anladğım Kadarıyla benim Pc ban yemiş Match ban o anlama geliyormuş sevinsemmi üzülsemmi bilemedim baska pcden alırız ıtemlerı o mevzu değilde acaba banlandımı car olum çıldırcam anlayan yokmu :D 

tarihinde Ferhatt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kanka anladığım kadarıyla bu farklı bı ban. Benım pcmden gırıs yapılan tum hesaplar banlanmıs. Yenı car acıp oyuan gırebılıyorum sorun yok Ama eskıden gırıs yaptıklarıma gıremıyorum. formatlayınca değişirse gercekten formatlarım sorun değil. ''TPTC IP MATCH'' işin kötu yanı bu banı yıyen benden başka kimsede yok o kadar forumda vsde. Başka pcden denedik ondada girmiyor çarlarla alakalı bi durum ama hiç hile açılmamış bi hesap neyin kafası ki banlıyorlar. yurtta pc olsa ordan gırıyor olsak gene banlancaz ticket attım beklıyorum. Çok mantıksız Ne kadarda dönüş yapıyoırlar acaba ticketlere gitti 250,300 tllik item 4 kasa full chıtın 30 a yakın shard 15 tane yesıl kutu ıvır zıvırlar .d sıçtık ya 

tarihinde Ferhatt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen reis açtırılmazmıki ya bi yolu yordamı yokmudur bunun ? bilen anlayan birisi bi akıl versin gömzunuzu seviyim.

tpt ıp match banı bende yedım dostum ıp ban degıl ban yıyen herhangı bır karakterınden sonra tıcket attıysan veya forumda bırebır bır gm ıle ıletısıme gırdıysen(oyundan da atabılır ama pek rastlamadım) ıp ne bakıp o ıp ile gıirdıgın butun carları otomatık banlıyorlar formatla-modem resetle-baska pc ıle acılması gıbı bır olay söz konusu degıl gecmıs olsun 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...