Jump to content
  • Kaydol

Chaos

atakanbabaxd
 Share

Önerilen Mesajlar

yardımcı olmuyolar kardesım cevap bile vermiyolar bu hatayı alıyorum kacgundur pis pisine giti verdigim para bıle

Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 2 - Bağlantı Beklenmedik Şekilde Koptu
: Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 1 [Hatalı Kullanıcı Adı / Şifre veya Hesapta Gün Kalmamış]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@esmerşeyyy 

yazını yazıp speedybot kısmına bu sekılde belırtırsen ılgılenıyorlar

@ isareti yap sonuna Devilcraft yaz koxpun sahıbı olan kişi yani senin kullandığın urunun satıcısı olan kısıye dırek mesaj gıdıyor bu konuda adın gectı dıye oda konuya bakıp yorumunu yapyıor

@[member="DEVILCRAFT"] @[member="aktay28"]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

EVET SAYIN DEVİL CRAFT bende bu hakında baslık açıcaktım arkadaşlar açmış sağolsn şu chaosla ilgibi bişi ekleyin bari oto pot bassın adamlar kxpla deli gibi atack yapıo elle oynamanın zevki kalmadı artık adamlar duvarın içinden atak yapıyor mesela ama biz yapamıyoruz oto pot bassmıyor felan 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="nejatxx"] en kötü 3. olmak istiyorsanız, oto intihar açıp %20 yapın ölünce skor vermezsiniz ayrıca sizden skor olarak önde olanın ölümü çoksa oda hesaplanır ona göre reward alırsınız, sw hızı ve wall hack ilede yardırırsınız - posion knife + skill kombosu yapmayı unutmayın orası elle oynayıp zevk alınacak bir yerde bunları yaparsanız kombonuzda iyise 1. olursunuz şahsen her seferinde 1. oluyordum 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...