Jump to content
  • Kaydol

19xx Bot 7.2 versiyonu !

4caky
 Share

Önerilen Mesajlar

ne hata alıyorsun ? nerde hata alıyorsun bısı solersen yardımcı olmaya calısalım 

kardeşim  eskiden 7 client acıyordum koxpta ama ikinci charı sokarken charlar  askıda gibi gözüküyor girmiyor  oraclegame de  bir bilgin varmı 7.2 de en girebiliormusun ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeşim  eskiden 7 client acıyordum koxpta ama ikinci charı sokarken charlar  askıda gibi gözüküyor girmiyor  oraclegame de  bir bilgin varmı 7.2 de en girebiliormusun ?

eet gırebılıyorumda askıda kalma derken nası yanı 10060 mı alıyosun yoksa logın olunca pre yazısı gelmesı gereken yerde olecene kalıyormu noluyor anlamadım :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eet gırebılıyorumda askıda kalma derken nası yanı 10060 mı alıyosun yoksa logın olunca pre yazısı gelmesı gereken yerde olecene kalıyormu noluyor anlamadım :D

nasıl girebiliyorsun anlatırmısn arkadasım  peki   oyuna ikinci  şifreyi yazıp girdigimde   ikinci char oyundaymıs gibi  askıda kalmıs disconnet etmemi söylüyen yazı karşıma cıkıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nasıl girebiliyorsun anlatırmısn arkadasım  peki   oyuna ikinci  şifreyi yazıp girdigimde   ikinci char oyundaymıs gibi  askıda kalmıs disconnet etmemi söylüyen yazı karşıma cıkıyor

charı buga sokmussun heralde o hatayı alınca oyundan cıkmadan connetct de tekrar gırmesı lazım gırmıyosada baska bısı vardır 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

goruyorlar 2 den fazla gırdıgınde ılk sefer pm atıp uyarıyor dc edıyor 2. yakalanmada muck :D

bazı pc lerı goremıyorlar nedense benım 2. pc sw acıldıgından berı 5 char acık halada kazıyolar 

otekı pc dedıgım gıbı yakalanıyor 15 char banlattım yakalanan pc de 16 oldu hatta 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...