Jump to content
  • Kaydol

SpeedyBot Atak sorunu !

cancan321
 Share

Önerilen Mesajlar

@[member="devilcrafty"]'e 1 hafta önce yazdığımda bu şekilde hiç şikayet almadığını yazmış fakat forumda birkaç oldu görüyorum ve bundan çok muzdaribim  :sad:

Bot yaratığın yanına gidip bekliyor hocam. Aşağıda devamlı skiller failed veriyor ve öylece bekliyor. Mob az bişey hareket ettikten sonra vuruyor, eğer mob size saldırmaya başlar ve bot aynı şekilde takılırsa potlarınız bitene kadar bekleyip ardından ölüyor oto kalkın durumu da malum  :sad:  öylece sabaha kadar beklediği oluyor oyunun. Bunu arada bir yapsa sıkıntı yok ama savage'de 5 mobdan birinde yapıyor ve sinir bozmaya başladı artık  <_< Bu duruma lütfen bir el atın artık ne denediysem olmadı ayrıca hayvan bugda değil kesinlikle hayvan bugda olsa altta sadece skill ismi yazar failed vermez bu olayda failed veriyor, bide bugda olan hayvan size damage vurmaz bunlar gayet vuruyor yani hatanın oyunda değil botta olduğunu düşünüyorum.

Yinede sizi seviyorum SpeedyBot 4ever  ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Önerimi yazmayı unutmuşum  :) mesela seçilen moba 5 sn atak yamazsa mob değiştir gibi bi seçenek çözebilir sıkıntıyı  ;)

koxpta açtığınız tüm ayarları söylermisiniz.hepsini söylemeniz lazım ama çözebilmemiz için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çektim hocam yine aynı  :sad:

daha önce;

- moba yapışmayı

- mobdan uzaklaşmayı

- skill meseafesini (5-25 arası)

- cz modu 

- merkeze dönmemeyi

- atak hızlandırıp yavaşlatmayı (800 - 1150 arası) 

tektek ve birbirleriyle kombine bir şekilde denedim yine olmadı  :sad:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çektim hocam yine aynı  :sad:

daha önce;

- moba yapışmayı

- mobdan uzaklaşmayı

- skill meseafesini (5-25 arası)

- cz modu 

- merkeze dönmemeyi

- atak hızlandırıp yavaşlatmayı (800 - 1150 arası) 

tektek ve birbirleriyle kombine bir şekilde denedim yine olmadı  :sad:

şimdi asas char ile oyuna girip deniyorum çözüm bulur bulmaz güncelleme verilecek.

edit: birde ne kadar bir süre sonra olmaya başlıyordu bu sorun?

tarihinde aktay28 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi asas char ile oyuna girip deniyorum çözüm bulur bulmaz güncelleme verilecek.

Belirli bir süresi yok hocam hani 5 dakika 10 dakika diyemem aralıklı olarak yapıyor ama 15 dakika gözlersen rahat bir şekilde görebilirsin  ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hocam 2 hafta geçti, sürümün üzerine 5 sürüm güncelleme geldi benim sorunuma halen bir çözüm yok mu ? En azından belirli bi süre atak yapmayınca mob değiştir getirin hocam aylık 6 char x 2 kezden aylık 12 adet bot alıyorum verim alamıyorum slotumdan  :mellow:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Relog atıyorum oyuna giriyorum Boot ve Atack başlat diyorum. Boot ve Atack aynı anda çalışmıyor. 12gündür kullanıyorum ara ara böyle yapıyordu bu sefer sorunu çözemedim. Biri yardımcaı olabilir mi benim sorunlarımla neden kimse ilgenmiyor. @devilcrafty

tarihinde snoowflak3 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Relog atıyorum oyuna giriyorum Boot ve Atack başlat diyorum. Boot ve Atack aynı anda çalışmıyor. 12gündür kullanıyorum ara ara böyle yapıyordu bu sefer sorunu çözemedim. Biri yardımcaı olabilir mi benim sorunlarımla neden kimse ilgenmiyor. @devilcrafty

bazen buga gırıyor 2 kere basınca baslatıyorr degıl mı ? ayarları sıfırla tekrar gır en bastan  duzelır 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı sorunun bir değişik şekli bende oldu bende ayarlardan sıkıntı oluyor sandım. Bugün botun başındayken kendim gördüm. Half trollde bir atak sonra mobu keseekken bot birden bire durdu heal felan atmamaya başladı bende çar yatacakken heali kendim attım sonra birden bot kendi kendine slota gidip devam etti. Bu sorun bu sunucu gitmesinden önce bu kadar olmuyordu. Önceki ayarlarda bir kere sıkıntı çıkarmayan bot son 2 3 gündür böyle yapıyor. İlgilenilmesi gereken bir durum. Çar sürekli 71 72 arasında gidip geliyor bu yüzden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı sorunun bir değişik şekli bende oldu bende ayarlardan sıkıntı oluyor sandım. Bugün botun başındayken kendim gördüm. Half trollde bir atak sonra mobu keseekken bot birden bire durdu heal felan atmamaya başladı bende çar yatacakken heali kendim attım sonra birden bot kendi kendine slota gidip devam etti. Bu sorun bu sunucu gitmesinden önce bu kadar olmuyordu. Önceki ayarlarda bir kere sıkıntı çıkarmayan bot son 2 3 gündür böyle yapıyor. İlgilenilmesi gereken bir durum. Çar sürekli 71 72 arasında gidip geliyor bu yüzden.

Hocam yazdıklarımı ve paylaştığım fotoğrafları incelersen sorunun o olmadığını net olarak görebilirsin. Benim sorunumun sunucu ile bir ilgisi yok. Çözümü de basit aslında moba 2 sn atak yapmazsa mob değiştir gibi bir seçenek problemi çözecektir  :sad:  @aktay28 @DevilCrafty

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...