Jump to content
  • Kaydol

19xx Okcu attack durması

Salih Karaduman
 Share

Önerilen Mesajlar

Herkese iyi forumlar.Yaklasık 1 aydır aktif 19xx koxpunuzu kullanıyorum bı sıkıntım yok son zamanlarda kopma sorunları dısında.Ama job degısımı yaptım okcu oldum 25-30dakıkada attack duruyor.Relog atmak zorunda kalıyorum.Neden böyle sorun var yardımınızı beklıyorum.Tesekkurler

7.1.2 kullan kardesım bende ona geçtim 7.1.3 sorunlu aynı sorun bendede var sürekli dc ve atak durdurmak vs.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7.1.2 kullan kardesım bende ona geçtim 7.1.3 sorunlu aynı sorun bendede var sürekli dc ve atak durdurmak vs.

Multi ile girince sorun oluyor.Multı ıle 2 char madendeyken ne dc var ne oyundan atma.Ama charın bırıyle exp kasarken en fazla yarım saat dayanıyor ya dc yada attack duruyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Multi ile girince sorun oluyor.Multı ıle 2 char madendeyken ne dc var ne oyundan atma.Ama charın bırıyle exp kasarken en fazla yarım saat dayanıyor ya dc yada attack duruyor

Kanka ben tek char 7.1.3 te exp kasarken hem dc hem atak kesme yedım 7.1.2 gectım rahat su an

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aktay dostum inject sorunu devam ediyor hhala yaratığa tıkladımızda ekranın en üstünde booro yada herhahngi bir yaragın ismi çıkar o saydamlaşıyor 1 saat anca dayanıyor acil ilgilenirmisin.......

asıl ınjekt sorununu suan fıxledır ne gıbı bı hata alıyorsunkı sen 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...