Jump to content
  • Kaydol

19xx xskıp koxp

onaydolunay
 Share

Önerilen Mesajlar

@[member="DEVILCRAFT"] O ZAMAN KXPLA ILGLI OKCU NASIL KULLANICAK SU NASIL KULLANILCAK BU NASIL KULLANILCAK DIYE BI BOLUM YAPIN BAKALIM DOSTUM EGER VARSA BOYLE BI OLUM BI ZANHMET LINKINI ALMAK ISTERIM CUNKU KXPU ILK ALDIGIMDAN BERI BU SORUNLARLA UGRASIYORUM KAPAT HATASI VS..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uzun suredır bu botu kullanıyorum suankı halı en stabıl kullanılabılıcek en ıyı bot 5lı ok denedım sıkıntısız vuruyor maden denedım oda sıkıntısız multı denedım ınjekt sorunu ortadan kalkmıs oto loot denedım oda sorunsuz daha ne olsun 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="onaydolunay"] BÜYÜK karakterle yazmak yasak + ban sebebi ayrıca bunun içinde son uyarım, burada bok yazacağına insan gibi okçu ayarları nasıl olmalı ? yazarsan insan gibi cevap alırsın hatan ile beraber üste çıkmaya kalkma 

elinize saglık hocam 10 numara guncelleme olmus ben sıkıntı goremıyorum suan botta valla 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@DEVILCRAFT  bı hatam oldugunu dusunmuyorum ustecıkmaya calıstıgım bı konuda yok suan yenı surumu denıyorum ve yururken karakter atak yapmıyor butun skıller faıled verıyor bununu sebebını ogrenebılırmıyım sayın yapımcı atak hızım 1250 ??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@DEVILCRAFT  bı hatam oldugunu dusunmuyorum ustecıkmaya calıstıgım bı konuda yok suan yenı surumu denıyorum ve yururken karakter atak yapmıyor butun skıller faıled verıyor bununu sebebını ogrenebılırmıyım sayın yapımcı atak hızım 1250 ??

yururken atak yapamassın zaten bunun ıcın onlarımı sucluyorsun 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yururken atak yapamassın zaten bunun ıcın onlarımı sucluyorsun 

daha oncekı kxplarda yururken atak yapıyor yururken atak yapmadıktan sorna kxp olmasının bı mantıgı yok aynı seeyı genıe de yapıyor yada macroda yapıyor atak kapsamında dostum ??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

daha oncekı kxplarda yururken atak yapıyor yururken atak yapmadıktan sorna kxp olmasının bı mantıgı yok aynı seeyı genıe de yapıyor yada macroda yapıyor atak kapsamında dostum ??

bu botta uzun suredır bu bole dostum okcuda hareket edersen faıled alman normal 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostuum 7.1.1 7.1.2 7.1.3 butun hepsınde yururken gayet guzel bı sekılde atak yapablıyordum tek sorunum 10 15 dk ıcınde kapat hatası ve dc vermesıydı suan oyundayım smdıde yururken atak yapılmıyor skıller faıled verıyor atak hızını soyledıklerı gıbı yaptım degısen bısey yok ....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu botta uzun suredır bu bole dostum okcuda hareket edersen faıled alman normal 

ve koxp dedıgımız sey prıestın yururken heal atması yururken cure atılması okcunun kosarak vurması kosarak lup atması gıbı seylerden olusuyor suan kosarken lup atmıyor durmam gerekıyor wolf te aynı sekılde yanı koxp'un genıe den farkı kalmamıs tabı konu madencıler ıcın farklı olabılır... ama ben bu kxpu maden ıcın degl exp kasmak ıcın pk da oto wolf oto lup oto sogan basmak ıcın kullanıyorum ve benım ısıme yarayacak seylerın cogu faıled verıyor ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="DEVILCRAFT"] ya kardeş benm pc çok iyi özellikleri 16 gb ram 4 ghz işlemci 2 gb ekran kartı 128 bit ancak 3 char acıyorum ekran donuyor sonra pc reset atıyor işletim sistemim w7 64 neden kaynaklanabilir bilirsin belki ?

Dostum bana sorarsan ekrankartı chipsetin arızalı gpu ısınmadan kaynaklı ekran donuyor ve pc reset atıyor. İstersen Speed fan yükle ve ısı değerlerini kontrol et.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...