Jump to content
  • Kaydol

xigncode yakalıyor

poyraz55
 Share

Önerilen Mesajlar

sayın yetkılıler win10 kullanıyorum belırlı belırsız olmak uzere xigncode sürekli koxpu yakalıyor.yasvala satmaya gıderken veya rpr gıder gelırkn dc yıyorum.ccleaner ile temizledim pc yı.advanced system care kurup onunla da ayrı tarattım.format atalı pc ye 4 gün oldu.xigncode  un botu yakalama sebebının olmadıgının kanaatındayım.Bunun sebebı nedır.bu problem sadece bende mı var bir nabız yoklasak.
Yetkililer bu konu hakkında nasıl çözumler buluyor acaba yada öneriyor. (Format hariç işletim sistemim orjın win10)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arka ekranda işlemler yapmak istiyorsanız önce botu ardından oyunu simge durumuna küçültüp öyle deneyiniz, xigncode yakalamayacaktır, ayrıca Üstte sekmesini işaretlemeyin.İşaretlerseniz simge durumuna küçültemezsiniz.

bunu özellikle deneyeceğim.ne var ne yok herseyı kapattım pc de gece 4 e kadar sorunsuz gıdıyorum.Ondan sonra bot hata vermeye baslıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar bugun oyuna hıc gıremedım surekli eski client dıyor. KO yu 4 kere kaldırıp kurdum. El ile bır kere gırıyorum sonra bot la gırmeey calısıyorum dahada artık oyun gıdıyor.Bunun problemını cozebılen var mı?.Antivirusum kapalı modem kapa aç yaptım ama maalesef  olmuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

problemim artık kalmadı oyunu windowsmod a alıyorum sımge duruma kucultuyorum.sorun kalmıyor.Birde arkadaslar hangı bot olursa olsun botu kullanan ban yiyor.Yani bot da ban notıceler baslayınca oyunu kapat sekmesını yaparsanız ban oranınızı muthıs derecede dusurmus olursunuz.Oyundaki ban sıstemı oto ban sıstemı oldugu ıcın sıstem tarama yapıyor.Buda ilk sıra olmaz iseniz oyunu kapat yaptıgınızda ban rısıkınızı kaldırıyor. Buda kardesınızden ufak bır bılgı olsun ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...