Jump to content
  • Kaydol

Rpr ve oto kutu / oto sat ayarları hakkında

mk148b
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba, benim bir kaç sorum olacaktı. Ben +8 kasıyorum, lycanlardan çıkan +7 ve +8leri bankaya atmak ve öte yandan çıkan opal,crude sapphire gibi itemleride sundriese satmak istiyorum. Fakat bunun ayarını yapamadım bir türlü.

*Şuan ayarlarım bütün kutuları toplaya ayarlı, +7 ve yukarısını topla dediğimde sadece +7 ve +8 ler toplanıyor onun dışında opal,saphhire vs. toplanmıyor.

*listeden topla dediğim zaman wood staff, bow vs. gibi +8lerin +6 ve +7leri ve rare(sarı renk) itemleride mevcut bunları topluyor. Bunları topluca satmak için satılacaklar listesine gireceğim bir ko varmıdır, "rare items" gibi? Yoksa bir sonraki sürümde itemlerin özelliklerininde pointerlarını ekleyip listeden onlarında kontrol edilebilmesini eklemeniz mümkün müdür?

*Tüm bunlar dışında, ben knight ve speedy bot'u hali hazırda olan sunucum üzerinde kullanıyorum, bu sayede hem fazladan elektrik parası vermiyorum hemde internet kopma,yavaşlama sıkıntım olmuyor. Buna ek olarak vmware ile 2. bir sanal pc kurdum ona ayrı bir ip alarak serverımdan farklı ipde bir bilgisayar yaptım, ordada knight çalışıyor fakat farklı ipden aynı kullanıcı adıyla girdiğimde biri kapanıyor, anladığım kadarıyla aynı anda 2tane koxp multi çalıştıramıyoruz. Bunun için bir yöntem varmıdır? Yoksa her char için ayrıca 15günlük 20tl ödemem mi gerekiyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...