Jump to content
  • Kaydol

Xskip koxp multi hakkında

Erhan666
 Share

Önerilen Mesajlar

Önceki sürümlerde multide bir sorun yoktu halada yok fakat, multi ile giriş yapınca Gm ler girer girmez pm atiyor Makx 2 çar açabilirsin bidaha 2 den fazla karakter sokarsan banlanırsın diye. Bu zamana kadar böyle bir olayla ne karşılaştım ne de ban yedim. Oyun pencereleri numaralar ile adlandırıldığı için mi böyle oldu acaba ? 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ek olarak sorunun olduğu versiyon v7.1.4 bu versiyon ile giriş yapınca (multi) anında uyarı veya ban yiyorsunuz. Zaten normal şartlarda bu versiyonda sorunsuz bir şekilde oyuna giremiyorsunuz. 

Wk3DJE.jpg

Hatası ile karşılaşıyorsunuz. Düzeltmek için Koxpu uyumluluk ayarlarından Win Xp ser.pack. 3 modunda ve yönetici olarak çaliştiriyorsunuz. Ayrıca Knight online exe. yide Win Xp ser.pack. 3  uyumluluk moduna aliyorsunuz. Hatayı aşıp oyuna dahil oluyorsunuz Gm mesaj atıyor . Server Oracle Game. 

Şuan risk alip versiyon v7.1.3 deniyorum herhangibir uyarı tehdit ban yok (multi) 
An itibari ile 20 + DK oldu sorun yok. 

İşletim sistemi Win 7 Pro / Win 7 Ultimate. 

@[member="DEVILCRAFT"]

@[member="aktay28"]

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7.1.4 sürümü ile 5 char +430dkdır onlineyim halende oyundalar bir tanesi +600dkda ve bir sıkıntı yok access violation hatası için yapacaklarınız basit
Koxpu yönetici olarak çalıştırıyorsunuz, Client içindeki KnightOnline.exe WinXP SP3 ve yönetici olarak çalıştırılsın yapıyorsunuz uyumluluktan bu arada büyük yazmak yasak !

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7.1.4 sürümü ile 5 char +430dkdır onlineyim halende oyundalar bir tanesi +600dkda ve bir sıkıntı yok access violation hatası için yapacaklarınız basit
Koxpu yönetici olarak çalıştırıyorsunuz, Client içindeki KnightOnline.exe WinXP SP3 ve yönetici olarak çalıştırılsın yapıyorsunuz uyumluluktan bu arada büyük yazmak yasak !

Tamamda dediğim gibi yazdığım yazıda da belirttim o versiyonda kendi adıma yanı sizde yok fakat bende 2 + çar sokunca direk sistem algılıyor ve gm mesaj atiyor ban yersin diye.  Peşinden de hepsini dc ediyor. 
v7.1.3 ile giriyorum herhangibir tehdit düşme kopma vs. yok. Ozaman sizden ricam v7.1.3  kullanıma kapatmazsanız iyi olur.

tarihinde Erhan666 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...