Jump to content
  • Kaydol

Eklenmesini İstediğim Özellikler..

Kavalye16
 Share

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba..  Koxpun bi kaç eksiği var onlardan bahsetmek istiyorum. Mage oynuyorum koxpunuzdan genel olarak memnunum fakat bu resistans basma skiller arasında yok yani 80 FR LR ICE Basmıyor, Gracierde Barrier skill i var 200 küsür def veriyor onu basma yok manuel elle basmak zorunda kalıyorum,yani afk olamıyorum. Bunlar benim için çok önemli, aynı şekil diğer arkadaşlardanda bunların eklenmesini isteyenler oldu fakat hala eklenmedi.Flame 33 alanı cooldown lı fakat ice 33 cooldownsız.Seri 33 e tıklasak bile FR yi seri atamıyor,mana gidiyor ama damage yok.Koxpa ayrı bir sekme açıp Chaosta ki Tears of Kırmızı HP Pot u basmayı, ve 1k vuran skilide eklerseniz çok sevinirim.. Diğer koxplardan farkımız olsun bu saydıklarım diğerlerinde yok ve yapılamayacak şeyler değil.. Saygılar..

@aktay28  @DEVILCRAFT

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

magenin resis ve def skillerini aktaya söylemiştim 3 sürüm geldi geçti hala eklenmedi ayrıca 62 absolute power da çalışmıo koxpta buga girior magede atak hızı ayarıda yapılmıo yavaşlatmak istiom mesela olmuo standart dalıo

Aynen, kaç sürüm güncellendi her seferinde es geçiliyor bu resist ve def skilleri.Fakat 62 absolute powerde sıkıntı yok çalışıyor ama cooldown lı skill oldugu için basıldıktan sonra 30sn geçerli oluyor ve ilk basıldığı andan sonra 1 dk sonra basılıyor yani skill in  dolma süresi var ondan çalışmıyor gibi gelmiş olabilir,banada öyle geldi ilk başta.Attack hızı ayarı yapılıyor ben yapıyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@aktay28  @DEVILCRAFT

Hocam güncelleme geldi iyi güzelde bu benim bahsetmiş olduğum mage resist skilleri eklenmesini istemiştim şöyle bi göz attım,en önemli skili eklememişsiniz. Mage ice barrier 54 skili ve bana şuan 200 e yakın def veren bir skill. Daha az def vereni eklemişsiniz yani 30 lvl skili Frozen Shell'i ama 54 İce Barrier yok. Bunu eklerseniz sevinirim. Kontrol edin görüceksiniz.

@aktay28  @DEVILCRAFT

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SpeedyBot  oyundaydım oyundan atı bu yazı çıkıyor  blocket user info is being used (-8)  hiç bir karakterle giremiyorum  blocket user info is being used (-8)    hocam yardım oyuna giremiyorum bu hata geliyor  ip adresimi banmı  yedi nedir bu surun yardım lütfen  @aktay28  @DEVILCRAFT

tarihinde adc1234560000 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oto kutu sorunum her ayarı denememe rağmen hala devam ediyor. Bot kutuyu beklemiyor malesef. 4 slotlu bir kutuda 3. slot eğer istenmeyen item ise 4. slotu da lootlamadan geçiyor. Özel koruma ayarlıyorum slota birisi girdiğinde başka bir lokasyona gitmesi için fakat çalışmıyor. Eski botlarda pusta satılan attack scroll tarzı bir free buff scroll vardı. Onun simgesi mi değişti yoksa artık işlemiyor mu? Boss taramasında boss canlıyken buluyor fakat slota gittiğimde boss orda olmuyor, ikinci bir aramayı tekrar elle yapınca düzeliyor. NP scroll kullanımında problemler var, sanırım bazı scrollar ile çakışıyor ve buff listesinde gözükmüyor işareti. Halen bazı moblara bilimum uzaklık ayarı denememe rağmen asssasin char ile slide atıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rpr giderken tüm tedarikleri aynı anda yapsa daha iyi olucak sanki . 50 pot kaldıysa 100 alıcksa 50 alıp tamamlasın . rpr yapsın itemleri satsın bankaya koyulacakları koysun gibi . sıralı sistem olursa cok cok cok daha iyi ve hızlı kasılır . tam slota gidiyor pot bitiyor tam slota gidiyor rpr geliyor . cok gel gitler yaşanıyor .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SpeedyBot  oyundaydım oyundan atı bu yazı çıkıyor  blocket user info is being used (-8)  hiç bir karakterle giremiyorum  blocket user info is being used (-8)    hocam yardım oyuna giremiyorum bu hata geliyor  ip adresimi banmı  yedi nedir bu surun yardım lütfen  @aktay28  @DEVILCRAFT

http://devilcrafty.net/topic/6876-blocked-user-info-is-being-used-8/

Yukarıda ki konuda sorununuz cevaplandırılmış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Warriorlar da Screem skili çalışmıyor eğer açarsak diğer skillerin çalışmasını da engelliyor. Bir de Atak yaptıgı bir moba kilitlenmesini, yakında atak yaptıgımdan baska bir mob summon olursa ona atak yapmamasınıda saglarsanız iyi olur. Aklıma geldikçe ekliyorum :D national encahnter npc sinden bütün buffları para ile al seceneğide eklenirse çok işe yarar. @aktay28  @DEVILCRAFT

tarihinde efeerol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...