Jump to content
  • Kaydol

Son sürümler sürekli dc problemi var 7.1.2 de windows çalışmayı durdurdu.

frisby714
 Share

Önerilen Mesajlar

@aktay28

Dün yeniden koxp satın aldım aldım alalı dc den windows çalışmayı durdurdu görmekten koxp kullanamadık @[member="devilcrafty"]

Lütfen bu sorunları çözüm en azından 7.1.2 deki windows çalsmayı durdurdu hatası ıcın 

tarihinde frisby714 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son sürüm 7.1.4 biliyorsunuzdur umarım , windows çalışmayı durdurdu hatası görülmedi uyumluluktan windows xp sp3 yapın yönetici olarak ayrıca dc sorunumuz bulunmuyor

sevgili devilcraft abi 7.1.4 kullandım 10 dk olmadan dc yiyorum her seferinde en stabil 7.1.2 de  çalışıyor burdada windows çalışmayı durdurdu hatası yiyiorum abi dediğini deneyeceğim umarım olur @[member="DEVILCRAFT"]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

son surumde cpu save de deyısıklık olmus sanırım buyuk ıhtımal arkadaslar cpu save ı fazla acıyor ondan dc alıyorlar ben 800 dk ları goruyorum 10 charda 

Save cpu hiç elimi deymiyorum siz 7.1.4 sürümünü windows xp sp3 oyumluluk modundamı açıyorsunuz @[member="kartal67"]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

son surumde cpu save de deyısıklık olmus sanırım buyuk ıhtımal arkadaslar cpu save ı fazla acıyor ondan dc alıyorlar ben 800 dk ları goruyorum 10 charda 

Hangi sürüm kullanıyorsun kardeşim az önce kalktım laptop baktım char 3. dk dc yemiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beyler benim pc de en iyi çalışan mod 7.1.2 onundaki tek sorunu bot belli bir süre sonra çalışmayı bırakıyor ve char duruyor atak yaptığı mob charı yatırıyor,bunun çözümü nedir sevgili @[member="DEVILCRAFT"] ve @[member="aktay28"] abilerim.

tarihinde frisby714 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hangi sürüm kullanıyorsun kardeşim az önce kalktım laptop baktım char 3. dk dc yemiş.

son surum kullanıyorum dostum hıc bı sornda yasamıyorum ben 

bu arada sp3 e flnda almadım botu yonetıcı calıstırıyorum tek yaptıgım bu arada plugın hatası verıor ama tekrar gırdıgımde duzelıyor bazen duzelmıyo o zamanda botu sıfırdan clıente atıyom duzelıyor 

tarihinde kartal67 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...