Jump to content
  • Kaydol

TPT ip match nasıl engelleriz?


theherozeus
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba;

 

ben üç adet speedy bot alıp vmware ile hotspot shield yardımıyla üçünü de kasıyordum. İlk defa geçen gün üçü de TPT ip match yüzünden ban yedi ( birisi TPT CR ilk o yedi sonra diğerleri)

 

daha sonra müşteri destek bileti attım 

04/20/2016 4:43 am    Yagiz
TPT ip eşleşmesinden ban yemişim. Bu ip adresi istanbul kültür üniversitesine ait ve bu ipden giren onlarca kişi olabilir. Onlar hile yaptığı için benim hesabım neden kapatılıyor? Bunun yanıtını öğrenmek istiyorum. Hesabımda hiç bir hile programı kulllanmadım başkalarının suçunun yaptırımı benim hesabıma da uygulanmamalı. İstenirse bu ip adresinin İKÜ'ye ait olduğunu tarafınıza kanıtlayabilirim. Saygılarımla
04/20/2016 5:01 am    CSR_Wanrina NTT
Merhaba, Yasa dışı program kullanan ve illegal aktiviteler gerçekleştiren bir hesabın IP adresini incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunuyoruz. Kullanıcı sözleşmesinde aynı telefon numarası ve protokol adreslerini kullanan hesapların da kapatılabileceği açık bir şekilde belirtilmiştir. Bu nedenle hesabınızı yeniden kullanıma açamayacağımız için üzgünüz. Saygılarımızla, NTT Game Destek Ekibi

Şimdi her biri VPV ile girse de üniversiteden de girdiğim için belki bi şans diye denedim. 

 

Eğer PC kontrol ediliyor olsaydı kasa charımda banlanırdı. Sanal pclerden asla sokmadığım , vpn ile asla sokmadığım normal yolla girdiğim kasa charım sağlam. normal ip adresimdem koxp char da sokmadım. 

 

diğer VPV'li charların ortak olduğunu nasıl anladılar ? Protokol adresi denilen şey İP'den bağımsız bir adres ise nasıl değiştirebilirim ?

Telefon numarasından tespit ediyorlar ise aynı mailden olunca da tespit ederler mi ? Hepsi aynı mailden di. 

 

Bunlara ek olarak  üç charı da tespit etmelerinin başka yolu var mı varsa nasıl düzeltmeliyim? 

 

Speedy bota yakın bir tarihde proksi gelecek sanırım, bu durumda her biri farklı proksiden gireceği için bu  ip match sorununu aşabilecek miyiz? 

 

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilerleyen günlerde speedy bota proksi gelince, vmware kullanamdan çoklu char açtığımızda aynı pm den girdiği anlaşılabilinecek mi peki ?

 

Birde vmware üzerinden de girsem aynı pc olduğunu bir hesap üzerinden nasıl görebiliyorlar hepsinin proksisi farklıydı sonuçta?

 

Yanıtın için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vmware server başında idealdi bende ordan pazar yapıyordum. taki ne zaman millet forumlara konu açtı dağıldı o zaman bıraktım. sonrasında milletti hapise felan atmışlardı :D euko zamanında tek tıkla 100 lerce çar ban yemişti ki çoğu pazar çarıydı :D sen birde vmware ile hotspot shield kullanmışsın :) bu nedir biliyormusun mermiye kafa atmak :D proxy de yakalnıyor onada çok güvenme. ama gel gelelim panelin başına sağlam bi gm oturmuyor. genelde oyun içi ban atıyorlar. ben 2012 de krowaz da tren muhabbetini yapıyordum o zamanki panelin başındaki görevliler şeytana papucunu ters giydirirdi. tabi bir partinin maliyeti 500 600 olunca o papucu senin giydirmen gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

peki speedy bota proksi girişi aktif edilince ileride , wmware kullanmadan çoklu char sokarsak ve ya şuan premiumlu hesap alıp multi sokarsak yine taramada anlaşılır mı ?

loglarına bakıldıgında anlıyorlar dostum 50 tane multı car sok ayrı yerlerde olsun tpt attımı hepsı gıder 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaw arkadaşlar zaten kaçarın yok  koxp kullanıyosan çarında kastıgı gb leri  ayrı bi pc ve ayrı bi modeme bağlı olcak oraya aktarabilrisin ya da siteye satıcaksın kurtuluşun yok sakın kastığın gb lerle aynı ip üzerinden aynı pcyle char dizeyim deme :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...