Jump to content
  • Kaydol

rota sıkıntısı

kronos41
 Share

Önerilen Mesajlar

selamlar, bayadır sesimi duyurmaya çalışıyorum ama kimse bakmıyor nedense bir göz atabilirseniz sevinirim.

rpr ve satma işlemi için rota çizim bölümü nedense manticore slotunda çalışmıyor. delosta falan kurdum sıkıntısız satış ve rpr işlemlerini yaptı. Ancak manticore slotuna kadar yolu çizip başlattığımda ya town atmadan kafasına göre yürümeye başlıyor ya da town attıktan sonra emc'de direk yürümeye başlıyor sundriese veya gateye gitmiyor. İnanmıyorsanız kontrol edebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar, bayadır sesimi duyurmaya çalışıyorum ama kimse bakmıyor nedense bir göz atabilirseniz sevinirim.

rpr ve satma işlemi için rota çizim bölümü nedense manticore slotunda çalışmıyor. delosta falan kurdum sıkıntısız satış ve rpr işlemlerini yaptı. Ancak manticore slotuna kadar yolu çizip başlattığımda ya town atmadan kafasına göre yürümeye başlıyor ya da town attıktan sonra emc'de direk yürümeye başlıyor sundriese veya gateye gitmiyor. İnanmıyorsanız kontrol edebilirsiniz. 

rota cızerken town attıktan sonra town yazısını yada town yazısının altındakı rotayı sılmen gerekıyo dıye hatırlıyorum ıkısınıde dene dostum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

offff offf valla. siz dalga mı geçiyorsunuz salak mıyım okadar? ve bahsettiğim rpr de değil sadece satış işlemi de. ya milyon kelimelik cümle yazıyorum. buraya gelip okumadan cevap yazıyorsunuz. rotalı rpr işaretli, sundriesten bakmaya kadar hepsini çizdim.kafasına göre yol alıyorrrrrrr

tarihinde kronos41 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...