Jump to content
  • Kaydol

Sunucu bağlantısı beklenmedik şekilde kesildi. Olası Sebepler : Yavaş ağ bağlantısı,Sunucu problemi

bll01
 Share

Önerilen Mesajlar

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

2 aydır kullanıyorum 15 gundur bu başladı 4 gundur almadım botu :D şimdi aldım lazım oldu diye botta kullandıgım tek sey yagmur ok , hp,mp oto baskada bişi kullanmıyorum sadece onlar için aldım ve girişe tıkladığım an sonuç aynı  Hiç bi şey değişmemiş mk bilseydim 2.3 gun bekler öle çekerdim :D 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 aydır kullanıyorum 15 gundur bu başladı 4 gundur almadım botu :D şimdi aldım lazım oldu diye botta kullandıgım tek sey yagmur ok , hp,mp oto baskada bişi kullanmıyorum sadece onlar için aldım ve girişe tıkladığım an sonuç aynı  Hiç bi şey değişmemiş mk bilseydim 2.3 gun bekler öle çekerdim :D

yağmur ok nedir ? botta öle birşey yokki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gitti saatler desenize..

adamlar sallamıyo bıde ne oldu ne bitti ne zaman gelecek cvp bıle vermıyo zaten parasını alıyo bız umrundamıyız

Ulan ne zaman hakkınızı Yedi Bi acıklayın aq k.bakmayın ama ben yaklasık 3 senedir alısveris yapıyorm Problem yok Kufur etmeyi sevmem hak ediyonuz Zorla Guzellik olmuyo Almayın KullanmaYın Botu arkadasım İlla Forumdanda Ban mı Atalım Size ne yapalım  hayret işi yahu 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...