Jump to content
  • Kaydol

Sunucu bağlantısı beklenmedik şekilde kesildi. Olası Sebepler : Yavaş ağ bağlantısı,Sunucu problemi

bll01
 Share

Önerilen Mesajlar

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

şu son 1 ay ın 10 günü baglantı hatasıyla gecti ve hic birşekilde saat geri verilmedi !!!

Ekstradan SAatteler kopan saattler

Eklendi Saat kacda yukleyim kacta kapancagını bilmiyorsan ole geliyo olabilir Artık gun olarak atmamaktadır kac saat kapandı mesala simdi saat 1buckdan beri yapalı yani 1bcuk saat ekler hesabının saatini kontrol ettigine emin ol hatta dk bile tut.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dc lerin sebebi sunucudan kaynaklanıyor son 3-4 gündür sürekli dc yememım sebebi bu herhalde şimdi bana gelipte cenabetsın yok internetin yavaş diye boş muhabbet yapacak olanlar var cenabet değilim Türkcell superonline fiber kullanıyorum 25mb ınternet hızım var  @[member="DEVILCRAFT"] veya @[member="aktay28"] bu sorunu çözer yakın zamanda var kaybolan zamanımızı geriye vericektir .kimsenin hakkı kımsede kalmaz merak etmeyin

tarihinde yusufyusuf tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulan ne zaman hakkınızı Yedi Bi acıklayın aq k.bakmayın ama ben yaklasık 3 senedir alısveris yapıyorm Problem yok Kufur etmeyi sevmem hak ediyonuz Zorla Guzellik olmuyo Almayın KullanmaYın Botu arkadasım İlla Forumdanda Ban mı Atalım Size ne yapalım  hayret işi yahu 

sen sus lan. yengeye slmlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Suan tek çar o değil onun yanında 5 çar daha açik bir sorunum yok riske gerek yok :D

yavrum bende 9 tane char açık. 1 tanesi 3 saat once yedi dc. gıremıyorum. diğeride simdi yedi ona da giremiyorum not defteri geliyor. 

7 tane kaldı acık. tek tek yıyene kadar beklıcez cözümü ...................

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

belkide iligleniyorlar sorunsuz stabil yapmaya calısıyorlar bekleyelım gorelım umarım giden zamanlarımızıda ekleyeceklerdir

daha ne kadar bekleyeceğiz :((( zaten şu son 3 gün sorunsuz du yine gitti :( şuan haberleri bile olduğu kuşkulu yoksa gece birden bu yana coktan halletmiş olmalıydılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...