Jump to content
  • Kaydol

Sundriese İtem satınca karaktere para gelmemesi?

LadyGaga
 Share

Önerilen Mesajlar

Maalesef, manuel elle aldım coinsi olmadı, oto kutu alıncada olmadı para gelmedi maalesef iki üç kez denedim lakin olmuyor, bütün seçenekleri denedim tek tek rpr giderken bot kapattım/kapatmadım, oto kutuda periyi seçtim olmadı, hepsi kospu seçtim yine olmadı, kutuyu bekle dedim/bekleme dedim olmadı, relog attım nafile yani, bu büyük bir sorun, umarım bir çaresi bulunur.

tarihinde LadyGaga tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maalesef, manuel elle aldım coinsi olmadı, oto kutu alıncada olmadı para gelmedi maalesef iki üç kez denedim lakin olmuyor, bütün seçenekleri denedim tek tek rpr giderken bot kapattım/kapatmadım, oto kutuda periyi seçtim olmadı, hepsi kospu seçtim yine olmadı, kutuyu bekle dedim/bekleme dedim olmadı, relog attım nafile yani, bu büyük bir sorun, umarım bir çaresi bulunur.

satılan itemlerin parası rprye gitmiştir en kötü ihtimal.satılan itemlerin parası boşa gitmez.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umarım öyledir çünkü para geldiğine dair aşağıda bir şey yazmıyor ve de üç kere sattım üstümdekiler  en az 5 6 m lik item sattım yani o kadar rpr olacağını sanmıyorum ama belki önceden çekilen potlar ve rpr ye para gitmemişse olabilir anca, bu gece deneyeceğim teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sattığınız eşyaların parası anında yansımaz, bunun için slottan bir mob kesip içindeki coini alırsanız gelecektir.Aynı şekilde tedarik yaptıktan sonra da paranız direk gitmez aynı şekilde yaparsanız gider.Bazen de buga girebilir, relog atarsanız düzelecektir.

tarihinde REPUBLIC tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...