Jump to content
  • Kaydol

v33 okcu atak hıc bır sekılde yapmıyor ?

rontgower
 Share

Önerilen Mesajlar

v32 ' yi kullanabilirsiniz. 11 adet Monster Stone ' a sadece girmesi için tıkladım mesafe ayarı 300' dü.Kendi en baştan en son kadar bütün mobları tek tek keserek gitti.11 Monster Stone sonucunda DC yemedim.Ayrıca Maden Bölgesinde de sorunsuz çalışıyor ve son olarak Moradon , Lufer bölgelerinde sorunsuz çalışıyor ama Eslantta bulunan bazı slotlarda zaten sorun olduğu için ( Oyundan Kaynaklı ) DC verebiliyor.Bilginize.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar oyuna steamko legal nasıl giriş yapabilirim kxp ile eslattın her yerinde olup olmadık yerin dc yemekten bıktık kxp aktif etmesem bile dc yiyorum 5dk geçmeden. Hareket edemez oldum günde 50 kere giriş çıkış yapılır mı :S

tarihinde snoowflak3 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar oyuna steamko legal nasıl giriş yapabilirim kxp ile eslattın her yerinde olup olmadık yerin dc yemekten bıktık kxp aktif etmesem bile dc yiyorum 5dk geçmeden. Hareket edemez oldum günde 50 kere giriş çıkış yapılır mı :S

koxpsuz gırerek legal gırıs yapabılırsın sorunu tam anlayamadım acıkcası :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

koxpsuz gırerek legal gırıs yapabılırsın sorunu tam anlayamadım acıkcası :)

Koxp Launcher olarak açılıyor. Oyunun kendi Launcher siliniyor. Silinen Launcer tekrardan nasıl geri gelirip koxpu devre dışı bırakabilirim. Demek istiyorum ama sen Steamko da koxp kullanmadığın için bilmiyorsun sanırım. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uzun süreden sonra dün geceden beri sıkıntsız kastım. v32 kullanıyorum. bi tek 2. serverda maradonda pazardayken dc yiyor. onun harici sıkıntısız. modlardan istediğim emc manticore slotunda rpr yolu çizemiyoruz bir tek ona bakmaları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...