Jump to content
  • Kaydol

Merkeze dön ve merkez ayarlama sorunu yardım.

LadyGaga
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar önceden merkeze dönüyordu char lakin şu an dönmüyor vede kendi kendiine bot merkez ayarını değiştiriyor yani kafasına göre location alıyor, intihar ve kalkınca merkeze dön ile birlikte cz de bir şeyler yapmayı düşündüm lakin intihar çalışsada merkez kafasına göre değiştiği için bir işe yaramıyor... Yardımcı olabilecek biri var mı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar önceden merkeze dönüyordu char lakin şu an dönmüyor vede kendi kendiine bot merkez ayarını değiştiriyor yani kafasına göre location alıyor, intihar ve kalkınca merkeze dön ile birlikte cz de bir şeyler yapmayı düşündüm lakin intihar çalışsada merkez kafasına göre değiştiği için bir işe yaramıyor... Yardımcı olabilecek biri var mı ?

Yardım ibaresini bilmiyordum kusura bakmayın forum alışkanlığı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

son kestiği yaratığın locationunu merkez olarak alıyor. bir nevi idare eder ama intahar edip townda canlandığı zamanda townun locationunu allıyor o sıkıntı işte (:

elle atak modundaysa merkez sürekli değişir öteki türlü değişmez.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tekrar aynı olay oldu son kestiği yaratığın merkezini alıyor ve alırken bot ve attack kapanıp açılıyor tekrar sürekli yaratık ölmeden son vuruştan önce bunu yapıyor ve merkez değişiyor anlamadım, relog atınca düzeliyor, herhalde mesafeyi değiştirince bu sıkıntı oluşuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tekrar aynı olay oldu son kestiği yaratığın merkezini alıyor ve alırken bot ve attack kapanıp açılıyor tekrar sürekli yaratık ölmeden son vuruştan önce bunu yapıyor ve merkez değişiyor anlamadım, relog atınca düzeliyor, herhalde mesafeyi değiştirince bu sıkıntı oluşuyor.

kutu bekle açıkmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...