Jump to content
  • Kaydol

ALEMKO

Wonnick
 Share

Önerilen Mesajlar

xskıp server larda calısması lazım nasıl calısmıyor 

Şahsen denedim xskip ile giriş yapılabliyor ama alt-tab   veya koxpu açtığınız zaman oyundan atıyor..Buna çözüm bulunurmu??  bulunursa çok kişi alıcaktır eminim:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet bende bu konuyu görmeden satın aldım çalışmıyor malesef oyuna girdiğimde koxp açılır açılmaz oyundan atıyor

Hocam Bu konuyu takip ediyorum bende umuyorum bi çözüm olur Yönetimden haber beklemedeyim.Başı yoğun adamın muhtemelen ve olumlu olumsuz cevap vericektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar alemko normal bir 19xx server değil burada bilmişlik yapan arkadaşlara sesleniyorum bılıp bılmeden boş yapmayın sızın fare gormuslugunuz kadar bızım kedi opmuslugumuz var :) ,, Konunun hala güncel olmasina rağmen bir aciklama yapmamanız biraz üzücü @[member="aktay28"] ve @devilcraft 6 mayisa sadece 5 gün kaldi yani bu cuma acılacak bu server ve benim gibi birçok arkadaşim multiclient ve koxp'u kullanmak istiyor bu konuda acıklama yapmalısın ki bizde koxpu alip vereilim ekonomiye can verelim :))

tarihinde wonnick tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar alemko normal bir 19xx server değil burada bilmişlik yapan arkadaşlara sesleniyorum bılıp bılmeden boş yapmayın sızın fare gormuslugunuz kadar bızım kedi opmuslugumuz var :) ,, Konunun hala güncel olmasina rağmen bir aciklama yapmamanız biraz üzücü @[member="aktay28"] ve @devilcraft 6 mayisa sadece 5 gün kaldi yani bu cuma acılacak bu server ve benim gibi birçok arkadaşim multiclient ve koxp'u kullanmak istiyor bu konuda acıklama yapmalısın ki bizde koxpu alip vereilim ekonomiye can verelim :))

bende açılıyor dostum bir sorun olduğunu düşünmüyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...